Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Azoktól kérdezném akik meg...

Azoktól kérdezném akik meg tudják oldani hogy a járványhelyzet miatt nem viszik oviba a gyereket. Mikor tervezitek újra vinni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Én kistesó miatt tartom itthon, ( 5 hetes) de márciusban fog menni már.
2021. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Megkérdezhetem, hogy papíron milyen indokkal van otthon?

hogyan lehet heteket leigazolni így?

2021. febr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Óvónők úgy írják be mintha ott lenne így nem kell igazolás. Ha beteg lesz szólni kell és kihúzzák egyből.
2021. febr. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk van egy kérelmi nyilatkozat, hogy távolmaradási kérelem.Bárki élhetett vele, egyéni elbírálással döntöttek, de zömében aki kérte megkapta, nagycsoportosoknál volt az, hogy tényleg nézték, hogy van e idős beteg rokon meg ilyenek.Teljesen hivatalos, nincs semmi ,,csalás" benne.

Miénk márciusba kezdi újra a kiscsoportot.

2021. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

November óta itthon van, amióta az óvónők és a gyerekek folyamatosan elkapták a covidot a csoportban illetve az ovodában. Távolmaradást kell kérelmezni a vezetötől, járványhelyzez miatt ezt nálunk meg is adják.

Január óta elvileg nem volt fertőzött az ovodánkban, egyre több gyerek jár megint, kb 60%.

De tartok attól hogy megint csak idő kérdése és elindul egy újabb fertőzési hullám az oviban.

Ti mit mérlegeltek, mi alapján fogtok dönteni a visszaálláskor?

2021. febr. 6. 09:36
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Első vagyok. Az a baj nekem szeptemberben suliba megy már így kéne előtte még egy kis ovi. Azért gondoltam a márciusra mert jobb idő lesz már vagyis remélem, hátha annyi bacit se kap el. Nálunk covidos volt a férjem novemberben, 2 hétig beteg volt de nem kaptuk el tőle, rendszeresen teszteltek mert akkor még terhes voltam.
2021. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Szeptemberben kezdte, szépen ment a beszokás.Aztán október elején karanténban voltunk.Letelt visszament egy hét után újra.Letelt visszamentünk és a 3 karantén után azt mondtam, hogy nincs értelme járni, mert mire bármit elértünk volna a beszokással, addigra mindig kizökkent(ezt csak a lepontozás miatt írom:D)

Én azt vettem alapul, hogy tavaly tavasszal világszerte kevesebb lett a beteg.Valószínűleg most is így lesz, meg elvileg addigra még több lesz az oltást felvevő ember is.Így esetleg már kisebb a betegségre az esély.Na meg nem utolsó szempont ,hogy szüksége volna már nagyon a társaságra.Nekem meg arra, hogy nyugodtan tudjak pár órát dolgozni.

4 voltam.

2021. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

Ti hol laktok?? Budapesti oviban szeptember 1 ota 2napot hianyzott a kiscsoportos fiam.

Egyszer sem volt covidos senki, egyszer volt 2 napra bezarva az ovi.

2021. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Nyíregyháza
2021. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Mi Győr Moson Sopron megyében.
2021. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!