Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Engedjem oviba vagy ne?

Engedjem oviba vagy ne?

Figyelt kérdés
Kiscsoportos én pedig 3 hónapos terhes vagyok. Ha ne engedjem akkor meddig?? Még 6 hónap van a terhességből, de gondolom az újszülöttnek se tenne épp jót a covid. :(
2021. febr. 20. 13:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem változni fog a helyzet, mert elvileg húsvétig mindenkit beoltanak, aki regisztrált, úgyhogy kevesebb lesz a fertőzött, mivel gyerek oltás nincs és terhesen sem kapsz oltást, csak abban lehet reménykedni, hogy kevesebben kapják el és nem adják át nektek.
2021. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%

11! Sajnos nagy tévedésben van az emberek nagy része ebből a szempontból.

Az oltás a súlyos tünetektől véd meg, nem a fertőzéstől!!


Attól, hogy beoltottak, elkaphatod a covidot, csak nem kerülsz lélegeztetőre.

2021. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
12 gondolom ez is elegendő lenne a kérdezőnek, csak nem oltható, de egy idő elteltével ki szoktak veszni azok a betegségek, amik ellen van oltás, sőt ha nincs akkor is, különben lenne pestis, meg spanyolnátha is.
2021. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
32%
12. az oltás megvéd a vírustól.. valóban lehetsz hordozó,de a vakcina lényege, hogy a szervezeted immúnissá válik a betegségre. kérlek figyelj oda mit írsz, és előtte nézz utána alaposan mielőtt hibás információkat írsz az interneten. így is elég ember van aki mindent elhisz amit olvas
2021. febr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
42%
És kérlek ne értsd félre nem kötekedni akartam, csak fontos a megfelelő tájékozódás. :)
2021. febr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Akk ne vidd
2021. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!