Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennél, ha az óvónénik...

Mit tennél, ha az óvónénik azt javasolják azoknak akik megtehetik, hogy ne engedjék oviba a gyereket, mert nagyon sok a beteg gyerek?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag októbertől -márciusig sok a betegség,most mikor beszéltem a dadussal,hogy menne a kisfiam,mert meggyógyult akkor is kérte,hogy ha jót akarok magunknak inkább ne,a dadus hangja is igen beteges volt,úgy dolgozott szegény.A kisfiam sajnos idáig nagyon beteges volt,szinte állandóan beteg volt,ha oviba járt.

Remélem később jobb lesz a helyzet.



Ez az utolsó időszakom mikor még együtt lehetek a gyerekekkel,lassan megyek visza dolgozni és jó együtt lenni így hármasban,nem kell sietni sehová,a nagyobb nem hozza haza a betegségeket sem magának,sem a kicsinek,nagy probléma ha nem engedem télen oviba 5 évesen (évvesztes,tehát a jövő év lesz neki kötelező az oviban) ?


Nagyon kiesik ,ha nem megy márciusig ?


Itthon feladatlapozunk,játszunk,élvezik a gyerekek ,hogy együtt lehetnek.


2011. dec. 6. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
ha engedik az oviban, akkor ne vidd. szerintem amúgy jogilag bele lehet kötni, hogy 5 éves és nem jár oviba, így szerezz orvosi igazolást,de amúgy szerintem se vidd. márciusban amúgy meg jönnek majd a tavaszi bacik :)), ami eltart simán májusig is.
2011. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem muszály vinned. Az jó, hogy jól elvan otthon, neked is jó, és foglalkozol is a gyerekkel.

Egyébként én azt mondanám, hogy a beteg gyerekeknek kellene meg ovónéniknek otthon maradni talán.

2011. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!