Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai ballagáara ez jó...

Óvodai ballagáara ez jó ajándék a nevelőknek?

Figyelt kérdés
A 2 ovónőnek cserepes virágra gondoltam,dadus néninknek szálas csokor plussz egy pedikür utalvány mindenkinek.
2021. ápr. 30. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A csoport veszi, én külön nem veszek.

Kb. 1 teljes évet járt oviba (kiscsoport).

Tavaly márciustól itthon volt és idén is még 1 hónapot fog járni.

Kb. alig ismerjük őket.

2021. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már annyira nyalizni akarok h külön veszek ajándékot, mindenkinek ugyan azt adnám.

A dadusnak sem adnék mást (se több se kevesebb) mint az óvónőknek

2021. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A mi csoportunkba csak az én gyerekem ballag. Vegyes csoport, voltak akik év közben költöztek,vannak akik maradnak még egy évet oviba,ugyh csak az én lányom maradt a csoportba aki megy suliba. A másik 2 csoportal ovodán belül összevontak tartanak nekik ballagást zárt körben.
2021. ápr. 30. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen korrekt, esetleg ha meg lehet oldani akkor a daduska is kaphatna cserepeset, de ha nem az sem baj.
2021. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi tavaly ballagtunk hatan vegyescsoportból. Összedobtunk pénzt DM utalványra, meg egy-egy virágra, én pedig külön csináltam egy fotót a 3 gyerekről, és barkácsoltunk hozzá egy képkeretet, amire ráírtam azt a 9 évet, amíg odajártunk velük.

Azt nem értem, hogy miért kap az egyik cserepeset, a másik vágottat? o.O Mi ezalatt a 9 év alatt mindig ugyanazt adtuk a dadusnak is, mint az óvónőknek.

2021. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nekem a pedikűr fura. Életemben nem voltam még pedikűrösnél... Ők egyáltalán járnak? Hasznos ajándék lenne ez nekik?
2021. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!