Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Oviba íratni, ha nem muszáj....

Oviba íratni, ha nem muszáj. Igen, nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 éves lesz szeptemberben kislányom és nem tudom eldönteni hogy menjen e. Nálunk csak 4 éves kortól kötelező, tehát nem tudom. Szobatiszta, beszél habár nem mindig érthetően. Nincs testvére, nincsenek barátaink gyerekkel akikkel játszhatna. Csak én vagyok és érzem hogy kevés leszek neki mostmar. Dackorszakos tehát rengeteg a hiszti, ettől félek. De lehet hogy csak én nem tudom elengedni 🤷‍♀️ jót tenne neki szerintetek?
2021. máj. 5. 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Èn nem küldenèm. Viszont gyerekek közè pròbàlnàm vinni, jàtszòtèrre, aztan ha azok is kinyitnak akkor jàtszòhàzba, kell neki a tàrsasàg.
2021. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Járunk játszótérre de nagyon ritkán van kint valaki...
2021. máj. 5. 19:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vinném. 3 éves, nem nagyon van azonos korosztállyal. Kell egy kis szocializáció. A gyerekeknél 1 év is nagyon sokat jelent ilyen téren. Maximum, ha az óvónők úgy érzik mondják, hogy még nem óvodaérett.
2021. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
2 éves a fiam bölcsiből jöttem el gyedre mikor beviszem olyan jól el van figyeli a gyerekeket, megy utána ő biztosan élvezné, én kihasználom ezt az 1 évet.
2021. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd, kell neki a társaság.
2021. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vidd, kell neki a gyerektársaság, nagyon fontos ez a szocializációhoz.
2021. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Mikor szoksz már le erről az emojiról? 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
2021. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan veszed kedves 5-ös hogy nem akarok dolgozni.. Semmi köze a két dolognak.

Többieknek köszönöm 🙃

2021. máj. 5. 21:38
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Ha beíratod, muszáj minden nap vinned? Nem lehet ez csak egy opció, hogy vagy beviszed délelőtt, vagy nem?
2021. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Ha amúgy unatkozik veled, kevés a kreatív, fejlesztő feladat, amit nyújtani tudsz neki, akkor irasd be. A gyerekek gyorsan kinyílnak a megfelelő környezetben és hamar látni fogod, hogy élvezi-e a gyerek társaságot. Az enyém 2 évesen ment bölcsibe emiatt, megtehettem volna, hogy otthon maradok vele, de már nem csak rám volt szüksége. Neki is csak a heti 5nap vagy a semmi választás volt, nem bántuk meg.

Az érzelmi ragaszkodástól picit vonatkoztass el, könnyen lehet, hogy most már csak te igényled, hogy magad mellett tartsd őt 24/7-ben. Ugyanúgy fog szeretni, de színesedik az élete mások között.

2021. máj. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!