Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti szólnátok az Óvónőknek?

Ti szólnátok az Óvónőknek?

Figyelt kérdés

Szóval keddenként gyümölcsnap van az óvinkban, és az üzenőfalon kiírják hogy melyik héten kik hoztak gyümölcsöt. Ebben a hónapban ma harmadjára vittünk de nincs beírva egyik hétre sem a nevünk. Látják mikor bevisszük csak gondolom elfelejtik, de mindenki mást beírnak. Nos ha már ennyire feĺtüntetik h ki az aki visz, gondoltam szólnom kellene ne legyen ebből a hátunk mögött diskurálás. Ti szólnátok?

(Tudom, de rossz nekem hogy ez a legnagyobb problémám...) Szeretjük az óvit és nem akarok emiatt problémát senkivel.


2016. nov. 29. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Szóljál, persze, kedvesen, nem fognak megsértődni, elfelejtették beírni.
2016. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ez eleve nagyon csúnya szokás, hogy kiírják, hogy ki visz. Mintha mindenki más büntiben lenne, aki nem vitt.

Nem kötelező mindenkinek vinni? Akkor ne írják ki, hogy ki vitt. Ez tök ciki pl. annak, aki anyagi okok miatt nem tud venni. Az lenne az alap, hogy az ovi biztosítja a gyümölcsöt, wcpapírt, zsepit, stb. Ha már a szülőknek kell vinni, akkor ne csináljanak ilyen dicsőségtáblának beállított megszégyenítést.

Én erről beszélnék a többi szülővel és az óvónőkkel. Nem arról, hogy most a mi nevünk miért nem került fel.

2016. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóljál nyugodtam, bár én sem értem mire jó ez, nem szép dolog így kicetlizni.
2016. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is vezetik a gyümölcsfelelősök névsorát azzal a különbséggel, hogy nálunk mindenkinek kell gyümölcsöt vinni, és napra lebontva kiírják a gyümölcsfelelősök nevét. Ha Nálatok ez ilyen önvállalós rendszer, tényleg nem szép dolog kiírni. Én inkább azt kezdeményezném, hogy vegyék le a táblát. A lényeg úgyis az, hogy legyen minden nap gymümölcs a csoportban, azt pedig ezek szerint megoldjátok.
2016. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez is érdekes h kiírják miközben nem kötelező vinni. Azt sem szeretném ha kicsinyesnek tartanának amiatt h megemlítem, de ha ennyire fontos h ki visz akkor írjanak ki mindenkit. Köszönöm a válaszokat! :)
2016. nov. 29. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már ki van írva, akkor rákérdeznék. Van olyan módja, hogy senki ne érezze számonkérésnek, reklamálásnak és akkor probléma sem lehet belőle.

Csak annyit, hogy mindenki kint van aki hoz, mert mi még nem voltunk... vagy hasonlót. Aztán majd mondanak valamit.

2016. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!