Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Jelenleg kiscsoportos a...

Jelenleg kiscsoportos a kislányom , de új oviba megy szeptembertől , lehet újra kiscsoportos?

Figyelt kérdés
Januárban kezdte az ovit “vegyes csoportban” . A korona vírus miatt meg betegség miatt kb összesen 3hónapot járt oviba, szeptemberben új oviba megyünk költözés miatt, lehetne újra kis csoportos?

2021. jún. 4. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Max ha eleve évvesztes.Szimplán költözés miatt nem fogják ismételtetni a csoportot vele,de más gyereke se járt sokkal többet.
2021. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Decemberben töltötte a 3évet, így most szeptembertől lenne kötelező neki. Nem

más gyerekére vagyok kíváncsi köszi ;)

2021. jún. 5. 01:41
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem más gyerekére vagyok kíváncsi köszi ;)


Mi sem. Pedig a kérdésre akartam válaszolni, de így...

2021. jún. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Felemeled a telefont, bepotoygod az óvoda számát es: Jónapot kívánok, Nyiffnyaff Mancika vagyok. Költözés miatt önökhöz fogom beíratni a kislányomat, Nyiffnyaff Nyunyukát. Nyunyuka decemberben töltötte a 3. életévét, januártól a Micimackó oviba járt vegyes csoportba. Szeretném megkérdezni, hogy van e rá lehetőség, hogy önöknél a kiscsoportban kezdjen.
2021. jún. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Hát kérdező ha nem vagy kíváncsi más gyerekére, akkor nehezen fogsz a kérdésre választ kapni. Ugyanis a TE gyereked nem volt még ebben a helyzetben, csak MÁS gyereke.

Amúgy a 3. válaszoló tökéletesen leírta, hogy mit kell tenned.

2021. jún. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
* 4. válaszoló
2021. jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy szólok, hogy az ovi nem olyan, mint az iskola, hogy ha nem jár be, lemarad a tantervről, semmi olyan nem történik kiscsoportban, ami miatt évet kéne ismételnie. :)
2021. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amiatt szerettem volna hogy esetleg megint kiscsoportos legyen,hogy könnyebb legyen neki beilleszkedni. Itt vegyes csoportba járt és 2en vannak a csoportba kicsik a többiek mind nagyobbak. És már megvan a kis saját baráti társaságuk nem nagyon foglalkoznak a kicsikkel, az én kincsem pedig csak csapódik ide oda. És bíztam abba hogy egy kiscsoportba még nem kovácsolódnak össze annyira a kis barátok és könnyebb lett volna lehet beilleszkednie.
2021. jún. 7. 09:58
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as és 5-ös. Nyílván felfogom hívni őket, de ez az oldal tudtommal

Emiatt jött létre,hogy segítsük egymást. Ilyen felfogással akár

Törölni is lehetne az egészet szinte. Mielőtt még intézném azelőtt gondoltam hátha más is járt így .

2021. jún. 7. 10:00
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es. A kiscsoportot azért szerettem volna mert hátha hamarabb tudna beilleszledni hogy már nincsenek kialakulva a benti baràtságok a nagyobbak közt . Könnyebb lett

Volna neki lehet ha mindenkinek úgymond körülötte új az egész és nincsenek meg a kis körök bent

2021. jún. 7. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!