Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akinek a gyermeke szeptemberbe...

Akinek a gyermeke szeptemberben lesz kiscsoportos, nektek volt már szülői értekezlet?

Figyelt kérdés
Vagy kaptatok tájékoztatást, hogy mikor lesz?
2014. jún. 15. 09:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nálunk kedden lesz. Csak azért tudok róla, mert a barátnőm nagyfia már ovis, a kislánya most kezdi az ovit a lányommal együtt és szóltak neki az oviban. Hivatalos értesítést nem kaptam.
2014. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És ha nincs ismerős abban az oviban, akkor nem is tudsz róla?
2014. jún. 15. 09:56
 3/20 anonim ***** válasza:
Nálunk június 5-én volt szülői. Már a beiratkozásnál mondta az óvodavezető, hogy akkor lesz, utána hivatalos levélben, postai úton is értesítettek róla azzal együtt, hogy felvették a srácokat.
2014. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ki van függesztve az óvodákban....
2014. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Most kedden volt. Ovikban van kiffügesztve, nem szólnak róla.
2014. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekünk majd csak augusztusban lesz. Abban a levélben volt benne, amiben az volt, hogy felvették.

Esetleg merre felé laksz vagy melyik ovi? (hátha valaki tudja, hogy abban az oviban hogy szokott lenni)

2014. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A fiam tavaly szeptemberben kezdte az ovit és nálunk szeptember közepén volt az első szülői értekezlet. Addig szóltak, hogy csak váltóruhát és cipőt vigyünk az oviba és amit még ezen kívül majd be kell vinni azt majd a szeptemberi szülői értekezlet után kell bevinni és ott mindent elmondtak, hogy mire van szükség.
2014. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem tudnék róla, ha a barátnőmnek nem szóltak volna. Oviban sincs kiírva, a névsort is kb. 1 hete rakták ki. Semmi hivatalos értesítést nem kaptam eddig semmiről.
2014. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én május 5.-én írattam be.Vagy két hete betelefonáltam,azt mondták küldik az értesítést,de azóta se semmi.Holnap telefonálok újra.

Ismerősöm szintén úgy járt,hogy nem értesítették,majdnem lemaradt a szülőiről is.Kiváncsi leszek holnap mit mondanak.

2014. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekünk augusztus utolsó hetében lesz. Mi se kaptunk levelet, hogy felvették a gyereket, hanem ki volt függesztve az oviban.
2014. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!