Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyi idő alatt szokott be a...

Mennyi idő alatt szokott be a gyerekőcötök az oviba?

Figyelt kérdés
Fiammal 2 napja kezdtük a beszoktatást az oviba, azzal nincs gond eddig hogy ne lenne el de ma pont úgy mentünk hogy tízóraiztak mondták neki ő is üljön le de ő csak játszani akart, meg engedték neki mert hogy még 2. Napja volt holnap már ott marad és ebéd után megyek érte. Aggódok hogy nem fogja azt csinálni amit mondanak neki mint pl hogy le kell ülni nem játszhat stb...
2021. szept. 1. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd megtanulja. Nálunk egyébként mondták, hogy ne érkezzünk étkezési időben.
2021. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekünk fél 10 re kellett mennünk mind a 2 nap. Holnap már fél 9 re kell vinni.
2021. szept. 1. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn együtt voltunk 10-12-ig. Tegnap már otthagytam 10-12-ig, ma pedig. 8-12-ig. Nem volt semmi gond, sőt nagyon élvezi. De azt hozzá kell tennem, hogy 4 éves, egy évet még otthon maradtam vele, mert tavaly abszolút nem volt érett rá. Még nem volt szobatiszta, valamint nagyon anyás volt. Mostmár ő is nagyon várta, én úgy érzem, most érett meg rá.
2021. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd megtanulja, ne aggódj. Az ovónők is találkoztak már olyan gyerekkel, aki nem akart szót fogadni, megoldják, van hatalmas repertoáruk abban, hogy mivel vegyék rá a gyereket.
2021. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Most szoktatjuk be, ma kezdtük.

Ma 9re mentünk, reggeli utánra, a csoportban ültem, ebéd elött eljöttünk.

Holnap reggelire megyünk, 8ra, folyosón ülök, vagy az udvaron, ebéd elött eljövünk.

3.nap ugyan az, csak akkor ha akar ebédelhet.

4.naptól beviszem, nem lehetek ott vele.

(Ebéd után fog hazajárni)

2021. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szót fog fogadni, majd ha nem lát téged, akkor, ilyenek, szülők előtt engedetlenek, ha nincs ott anya, akkor azt csinálja, mint a többiek.
2021. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is abban reménykedem ha nem vagyok ott akkor szótfogad.
2021. szept. 1. 14:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!