Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvónők, ti mennyire vagytok...

Óvónők, ti mennyire vagytok betegesek?

Figyelt kérdés
Ti általában mindig betegek vagytok, amikor a gyerekek is, vagy csak a pályátok elején. Javult vagy romlott a helyzet? Kovid titeket érintett?

2021. szept. 2. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Az első 3 évben majdnem mindent elkaptam, azóta szinte semmit.
2021. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ilyenkor betegen is bejártál?
2021. szept. 2. 12:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsis vagyok az első évemben a mandulám is kikellett vetetnem azóta alig vagyok beteg. Most megyek vissza gyes ről a fiam már hoaza hozta a takonykort, azon már túl vagyok neki 1 hét nekem arc, homloküreg gyulladás ami sosem volt.

Azt tapasztaltam, mikor már rég ott voltam nem dönt le semmi, de gyakorlatra mentem másik bölcsibe 2.hét végére már lázas voltam, a saját bölcsink göthe nem zavar, de mást összeszedek, ha a gyerekeim hozzák a suliból.

2021. szept. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És lázasan be tudtál menni gyakorlatra?
2021. szept. 2. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Amíg tudtam létezni, persze, különben kb 3 hetet dolgoztam volna egész évben. És igen, másik csoport bacija egészen más, mielőtt megkaptam a diplomámat, ped. asszisztens voltam, na akkor konkrétan tényleg folyamatosan beteg voltam, ahogy a 8 csoport közt rohangáltam.
2021. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös ez általában náthát jelentett?
2021. szept. 2. 13:19
 7/9 anonim ***** válasza:
3 vagyok nem beszóltam azért lázasan már nem megyek be, de covid előtt egy kis nátha miatt nem maradtam otthon, covid óta nem dolgoztam, csak most kezdek majd.
2021. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Óvónő vagyok, ősszel-télen sajnos én is mindig belekeveredek a náthába, mikor a gyereknél is kezdődik a baci szezon. Általában csak akkor maradok otthon, ha lázam is van, a kollegákkal nagy kiszúrás.

Meg a hányós-hasmenős vírust is mindig elkapom, akár hogy próbálok tenni ellene. :/

2021. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Első évben beteg voltam még nyáron is (szeptemberben kezdtem ott dolgozni),aztán max egy kis takony. És más csoport bacija tényleg más.
2021. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!