Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korababál betegesebbek?

Korababál betegesebbek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 héttel előbb született, 13 hetes lesz a héten. Már 2*2 hetet volt náthás és szerintem megint kezdődik előlről. Nem tudom mit csinálok rosszul... Amikor náthás sós vizet spriccelek az orrába, leszívom, kap Sinupretet, C-vitamint (ezt amúgy is kap). Nem tudom miért esik vissza mindig, nincs valami ötletetek mit tehetnék még, nagyon lassan gyógyul (amire azt mondta a doki nénink, hogy természetes, mert nincs immunrendszerük még)?! Nagyon el vagyok keseredve. Nagylányunkkal sose volt ilyen gondunk, pedig a fiam 100%-an anyatejes, a lányunk félig tápszert-félig anyatejet kapott.
2018. dec. 3. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem időre született fiam 10 hetesen már a második nátháját szenvedni, a nagy hazahozza az oviból. Sajnos nem lehet mit tenni szerintem. Szerintem ez nem attól van hogy korababa. Ez az idő is most ilyen sajnos.
2018. dec. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A korababaság, az időjárás és a közösségbe járó nagytestvér is hajlamosítanak.
2018. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagytesó olyan igazi közösségbe - bölcsi, ovi - nem jár, inkább a gyerekes barátnőimmel jövünk össze, oda mindkét gyereket viszem persze. Igazából azért furcsa ez nekem, mert 2 év alatt a nagylány egyszer volt beteg. Remélem ennek mostmár vége lesz.
2018. dec. 3. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!