Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti ilyen betegesen vállalnátok...

Ti ilyen betegesen vállalnátok gyermeket?

Figyelt kérdés

Van már egy nagylányom, őt fiatalon szültem, akkor még semmi bajom nem volt. Elváltunk apukával. Most uj kapcsolatom van, az uj párom babát szeretne,én is vágyom rá. De így 30on túl igen sok betegség előjött,és félek ujabb babát vállalni, nem tudom hogy viselném.

Röviden: lett egy szívritmus zavarom,(150 pulzus) gyógyszert szedek rá, volt egy balesetem,csavarozták a gerincemet,kivették az egyik vesémet, állandó alacsony vérnyomás,napi szinten szédelgés,állandóan fáradt vagyok,sokszor kínoz migrén,arra is szedek gyógyszert.

Arrol nem is beszélve hogy az első gyereknél terhességi vészes hányós voltam, 2 hónap korház,infúzió majd bele haltam.

Szóval ti ezek függvényében vállalnátok második babát?

33N


2019. aug. 2. 08:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Már a hányás is elég lenne hozzá.
2019. aug. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Én tuti nem, mondjuk én nyafka vagyok😆

Csak így meg a kapcsolatod fog tönkre menni előbb utóbb.

2019. aug. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A 33 év még nem jelentene gondot, a baj a többivel van. Meggondolandó, de ahogy minden terhesség más, így nem jelenti azt, hogy hánysz most de azt sem hogy nem.


A fiammal hánytam. Most csak émelygés és fáradtság volt egész nap. Szóval ez rajtad áll

2019. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem


És nem a korod miatt nyilván

2019. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezelőorvossal konzultálj, hogy ő mit mond rá.
2019. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem ez túl bevállalós lenne.

Én is egészségi állapotom miatt nem vállalok másodikat, van ilyen.

Ha mindenképpen akarsz akkor konzultálj jó sok dokival szerintem.

2019. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég fiatal vagy még.Én dokival beszélnék hogy ő mit mond.Gondolom az itt válaszolók nem orvosok.
2019. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

Be

De csakmert tudodm h minden terhesseg mas 😊

2019. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Folytkov...


Szoval nekem a vernyomasom rendezodott a masodik terhesseg utan. Es kb semmi tunetem nem volt. Vigan lebocoltam a vilagban 🙂

Az elso gyerekkel szenvedtem hanytam kiszaradtam majdnem allandoan rosszul voltam hetente orvosnal a 10 hettol nem dolgozhattam a rosszulletek miatt. 🙁

2019. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Felelőtlenségnek tartanám
2019. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!