Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért érzi úgy egy két anyuka,...

Miért érzi úgy egy két anyuka, hogy mindenbe bele szólhat?

Figyelt kérdés

Az óvodába ma be kellett mennem, mert egy anyuka panaszt tett, hogy bántjuk a kislányom. Szerinte tele van kék zöld foltokkal, meg rózsaszín hegekkel. De a lányom csak 0-24 rajzol, főleg filctollal, és a fürdésnél egy része leázik, de van hogy megmarad. Én megszoktam várni hogy lekopjon. Így ma benzinnel sikáltam le a gyereket az igazgató előtt, hogy lássa, az nem kék-zöld folt, hanem csak filc maradvány.

Azt tudom, hogy furcsa, hogy az arcán is van, és próbálom leszoktatni, hogy ha éppen nem a lapra rajzol, akkor az arcához érintse, de ez akkor is milyen már???

Ez a nő tipikusan a mindenbe beleszólós, ő jobban tudja fajta. 😡🤬

A végén az igazgatónak is ciki volt a helyzet.

Mit tudok kezdeni ezzel az anyukával?

(Tipikusan az a fajta, aki semmiből nem tanul... és csak most kezdődött el az óvoda...)



2021. szept. 6. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
És ha tényleg vernéd? Simán előfordulhat. Mondjuk azt nem tudom, hogy miért egy szülőnek kell emiatt feljelentést tenni, óvónő nem látja? Én a helyedben nem sértödnék meg, viszont megtanitanám neki hogyan ne firkálja össze magát és lemosnám esténként, zsirkrétával is rajzolhat, nemcsak filccel.
2021. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az óvónő tudja, hogy a gyerek csak véletlen összefirkálta magát, az oviban is megteszi. Kb 0-24 rajzol, és filcel szeret. Csak ez a kedves anyuka úgy gondolta, hogy ő mindent jobban tud, és az óvónő meg vak. 🙄

Mindig lefürdetem, de nem fogom mindig valamilyen vegyszerrel lemosni, hogy 100%-osan lejöjjön.

Ez a nő, amúgy is olyan amikor az igazáról van szó, mint egy habzó szájú bulldog. A többi anyukával se jön ki.

2021. szept. 6. 14:55
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha tényleg úgy néz ki, mintha vernéd, akkor azt mondom, hogy tökös anyuka, aki nem a homokba dugja a fejét.


Mondjuk azt nem értem, hogy az óvónőket miért nem kérdezték ki. Nekik is észre kellett volna venniük és ha ők tudják, hogy filc, az anyukát megnyugtatni, hogy nincs gond. Nem értem miért egyből az igazgató hivatott.

2021. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Köszönd meg, hogy figyelnek a gyerekekre. És mosdasd rendesen a tiédet is!
2021. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az igazgató csak rövidre akarta zárni a dolgot. Gondolom nem akarta sokáig hallgatni az anyukától, hogy szerinte mennyire inkompetensek az óvónők. Ezt megértem, én csak a kedves anyukát nem értem. Nem ez az első eset, hogy valakivel ilyet művel. Azt se tudom, ha ennyi baja van mindennel, és mindenkivel, miért nem váltanak ovit.


És köszönöm, rendesen fürdik a gyerekem. Senki másnak nem volt olyan hogy halványan megmaradt a kék vagy sötétebb színű filceknek a nyoma?

2021. szept. 6. 15:02
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Az én gyerekem is összefirkálja magát. A nedves popsitörlő csodákra képes, próbáld ki.


Ha már többször csinált ilyet az anyuka, akkor valószínűleg kattanása van. Hagyjátok rá.

2021. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen van tényleg?!Ép eszű ember látja ha filc.Benzinnel sikáltad az igazgató előtt a gyereket?!Ezek k_urva hüly_k lehetnek ott.Mi lett a vége? Lejött a filc és legalább élnézést kérettek az anyukával? Vagy hogy zárult az egész?
2021. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Dramatikusan előadtad, hogy kinézik belőletek, hogy veritek a gyereket. Én azért is büntetnélek, hogy koszosan hagyod. Csak hogy tudd.
2021. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 8!


Senki nem nézi ki belőlünk. De te is nagyon jó indulatú vagy.

Előtte egy másik kislány volt terítéken az anyukájával együtt, hogy biztos nem adnak neki rendesen enni, mert hogy milyen sovány az a gyerek (teljesen normális súlyban van).

Egyszerűen mindenbe bele szól, és lassan mindenkinek elege van belőle.

Az igazgató pedig már akkor bocsánat kérően nézett rám, amikor bementem. De neki hivatalosan tettek egy panaszt, így utána jár. Vele senkinek nincs is baja. Elnézést is kért a kellemetlenségekért.

Azt pedig nem értem, hogy mitől is lenne koszos a gyerek? Azért mert nem sikálom mint egy őrült, mert tudom, hogy max 1-2 nap és az a halvány folt is eltűnik?

Itthon IKEA-s filcünk van, nekem azt szappan, tusfürdő teljesen nem hozza le. Elhalványítja, erre hitte azt a kedves anyuka, hogy akkor azok múló kék foltok.

2021. szept. 6. 16:57
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

Ha tényleg mindenkinek elege van belőle, akkor te miért itt panaszkodsz, hiszen az igazság a te oldaladon van. Vagy álljunk be és szidjuk mi is ismeretlenül?


Azért koszos a gyerek, mert nem mosod le róla a koszt. Ezt lehet ragozni, de kár érte, mert ez tény, magad is elismered. Ha meg ezt a fajta filcet nem viszi le a szappan, akkor dobd ki és vegyél másikat, de ne a gyerek járjon koszosan, csak mert te igénytelen vagy. Te is így mész a munkahelyedre?

2021. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!