Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres anyukak! Mindenből...

Ikres anyukak! Mindenből feltetlen kell kettot venni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy eleg egy pihenőszek meg jatszonyeg peldaul, mert nem kell egyszerre ugyanazt csinálniuk. Nyilvan kisagy kettő lesz, meg az alap dolgokból tobb pl. cumi. De kell mindenbol ketto?
2021. máj. 21. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Én pihenőszékből pont vennék kettőt, ugyanis mi vacsora alatt használtuk.


Míg mi kényelmesen ettünk, a fiunk abban hintázott.

2021. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

"mert nem kell egyszerre ugyanazt csinálniuk. "

Nem kell, de valószínűleg igény lesz rá. Játszószőnyegből elég lesz egy, de az jó nagy legyen, hogy elférjenek ketten együtt.

2021. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem kell mindenből 2, de hasonló funkciójú igen. Pl ha egy pihenőszék lesz, akkor feltétlenül legyen egy adamo hinta is a másik babának. Később tányér, evőeszköz, pohár - mindenből legyen egyforma színű, mert hihetetlen perpatvar tud alakulni egy műanyagpohár színén. 😄 Kismotor, futóbicikli, stb szintén saját kell, ha van kertetek, hinta is legyen 2. Igazából egyedül a berendezéseken tudsz spórolni, amit egyedül használnak (pelenkázó, kiskád, benti hinta, wc szűkítő), minden másból kell a 2.
2021. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Mindenből kettő kell és sokszor az is kevés nekik. XD
2021. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Adamo hintánk van már és pont emiatt is gondoltam, hogy akkor elég az egy pihenőszék.

Ha nagyobbak lesznek már, akkor nyilván fontosabb lesz,hogy kettő legyne mindenből és ugyanolyan, hogy ne vesszenek össze, bár gondolom ettől függetlenül lesz majd vita, ha mindkettem ugyanazt a kismotort akarják hasznalni:D

De ennyire elore meg nem szaladunk:)

Kádat is egyet akarunk venni, mert nem fogjuk egyszerre furdetni oket, amíg picikék valószínű.

2021. máj. 21. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Ikres adamo hintat vennék, nekünk is az volt, életmentő. :D Beto hinta a neve
2021. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Két helyen nem tudsz egyszerre lenni. Nem tudom van e nagyobb gyerek, de nem lehet össze hasonlítani. Persze ha van állandó segítség napi 24 órában az megint más. De ha nincs, akkor olyan kell mindenből, hogy tudd egyszerre használni mindkettő babával. Pl pihenoszek is kettő volt nálunk, abban kaptak a tápszert. Ikres szopi párna mindenképp, egyszerre sokkal jobb szoptatni mint egymas után, először egymás után szoptattam oket, 1 ora volt és 2 óránként szoptak, kb ki sem mentem a szobából az első 6 héten.
2021. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Fú nem is tudtam, hogy vannak ilyenek, hogy ikres hinta meg szopipárna. Én kb ott leragadtam hogy ikerbabakocsi😅😅

De utána fogok nézni akkor ezeknek, még van egy kis időnk.

2021. máj. 21. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!