Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mikor hozzam el az óvodából?

Mikor hozzam el az óvodából?

Figyelt kérdés

Jelenleg reggel 8-ra viszem a lányomat az oviba és uzsi után hozom el.

Mondták az óvónők, hogy jó lenne ha ebéd után már elvinném, mivel itthon vagyok a kistesóval. Persze megtudom oldani, de félek mi lesz ha visszamegyek dolgozni. Akkor majd 7-re kell vinnem és fél 5-ig bent lesz. Elég éles váltás lenne 4 óra helyett több mint 9. Így, hogy uzsi után hozom el, így csak reggel és délután kell kibírnia plusz 1 órát.

Mit gondoltok?


2021. szept. 26. 13:59
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mész vissza, ha nem sokára akkor mond el az oviba, hogy 1-2 hónap miatt nem akarod változtatni. De ha még 1 évet otthon vagy akkor, haza viheted, majd jövőre meló előtt 1 hónappal viszont állj vissza arra hogy ott marad.
2021. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
34%
Ha 8-ra viszed és uzsonna után megy haza, akkor most sem 4 órát van ott. Nem olyan éles ez a váltás és az iskolában is egész nap ott kell lennie, megszokja legalább.
2021. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

#1 10 hónap múlva megyek vissza.

#2 Nem azt írtam, hogy most van bent 4 órát, hanem hogy ha ebéd után hoznám el az 4 óra és ha visszamegyek az meg 9,5 és elég éles váltás lenne.

Nemcsak az idő lenne több mint dupla annyi, de vissza kell szoknia, hogy ott is alszik.

Elég nehezen szokott be, de most már könnyen elalszik bent.

2021. szept. 26. 14:10
 4/53 anonim ***** válasza:
91%
Én nem hoznám el korábban. Meg akarják könnyíteni a munkájukat, nekem meg nehezebb lenne.
2021. szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
84%

Jézusom... Milyen emberek ezek? Mert hogyan óvónőnek nem valók, az biztos. A gyerek nem azért van óvodában, hogy te otthon lógasd a lábad. Nem tudom, az ilyen minek akar gyerekekkel foglalkozni.

Nem hoznám el.

2021. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
88%

Lefordítom, hogy mit is mondtak neked az óvodában: jó lenne NEKIK, ha elvinnéd rögtön ebéd után a gyereket.

Gondolom, egy szót nem ejtettek arról, hogy a gyereknek mi lenne a jó. Ha a lányod szeret ott lenni, akkor ne is forduljon meg a fejedben, hogy hamarabb elhozod. Pláne, ha az ottalvás sem szenvedés neki már.

Nem a te dolgot tehermentesíteni az ovónőket. Meg tudnád oldani, persze, de a lányodnak, a kistesónak, és neked is könnyebb, ha ott marad délután.

2021. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
90%
Egy év múlva megyek vissza dolgozni, most itthon vagyok az egy évessel. A 4 éves fiam most kezdte az ovit. Elmondtam hogy jövőre megyek vissza dolgozni és szeretném ha rendesen szól a be (nála egyébként is sarkalatos pont az ilyesmi). Reggel fél kilenc körül érünk be du 3-rá megyek érte, uzsi utánra. Soha meg sem említették hogy vigyem haza. Az nem elég ok, hogy te otthon vagy. Sőt nagyon nincs olyan ok ami ezt megmagyarázná, max a lustaságuk.
2021. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk hurrá pénteket tartottak az óvónők :D Csak abba nem gondoltak bele, hogy nem mindenki végez fél 2kor pénteken
2021. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
90%

Nem hoznám így el.

Utána megint szívhat azzal a gyerek h visszaszokjon az ott alvásra.

Ha egyébként is nehezen ment, akkor nem borítanám ezzel a rutinját

2021. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
87%
Én is itthon vagyok a kicsivel és más anyuka is, mégsem mondták, hogy hozzuk haza. Nem is akarom. Szépen megszokta, szereti, alszik ott, teljesen értelmetlen lenne. És ha majd én is vissza megyek dolgozni, jobb ha ezt szokja meg. Úgy csináld, ahogy neked jó, ne az óvónők döntsék el.
2021. szept. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!