Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Tényleg tombol ez a köhögős...

Tényleg tombol ez a köhögős vírus??

Figyelt kérdés
Állítólag mindeg 2.gyereket elkapott az orvos szerint.. köhögés , láz .. a kisbabàm kruppos lett és szenved egy hete, a nagyfiam hányt/köhögött napokig fel se tudott kelni, a kislányom szintén. Sírunk már együtt , mert nem sikerül gyógyulni a kisbabámmal naponta járunk megfigyelésre nem tud aludni csak sír sír és fuldoklik. Állítólag ez a vírus kering. Nektek hogy zajlott/zajlik ez a vírus? Tényleg ennyien elkapták? Elvileg ez nem a covid hanem valami más.
2021. szept. 28. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is elkapták a gyerekek. 1,5 éves és 2 hónapos. Inkább taknyosak voltak sokáig , a fiam 1,5 éves kohögött is, egyszer még hányt is olyan roham jött rá. 3 hétig voltak benne. A kicsi inkább csak taknyos volt nagyon.
2021. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nálunk sok gyerek 1 éjszakára hőemelkedéses lett és levert. Ez 2 hete volt. Az én másfél hónapos is elkapta és 5napig voltunk kórházba. Mire hazaértünk mondták az oviban hogy sok gyerek van otthon hányás-hasmenéses vagy köhögés, nátha miatt. Na a nagyfiam hazahozta mindkettőt a hétvégére. Szerencsére senki nem kapta el, eddig. És a diamond is gyorsan átment, igazából nem egy beteges gyerek, 2 vírus egyszerre azért sok volt, de 2x hányt és 1x volt hasmenése, az orrát talán napi 5x fújja max és csak ébredés után köhögi fel a váladékot.


Szóval igen van. Legalábbis nálunk az ovi fele mint kiderült.

2021. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok az lemaradt hogy 1x volt hőemelkedés, amikor elkezdett taknyos lenni és köhögni
2021. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
És még valami biztos nem a covid volt mert a 7 hetesemnek a kórházban csináltak tesztet.
2021. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3 hét?jóég. Mit kaptatok rá? Mivel kúráltad Őket?
2021. szept. 28. 22:46
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A múlt héten volt benne a lányom, most a tesói.

Az szülőin mondta az óvónő h 28 fő-ből 9en voltak oviban aznap.

Azt sosem tudjuk meg h covid e, mert nálunk senkinél nem csinált tesztet a a gyeredoki 🤔

Még a felnőtteknél sem kérték a háziorvosok a tesztet, pedig sok szülő is eljapta

2021. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
5. Szívtam az orrukat napi többször plusz kamillatea. Voltunk orvosnál 1. hétben mikor betegek lettek és 3. hétben is mikor vissza vittem őket hogy nem akarnak gyógyulni de nem írt semmit, ennyit mondott ő is hogy sok folyadék meg írt lázcsillapító kúpot, hogyha lázasok lennének. Végül egyszer csak elmúlt.
2021. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez a tesztelés érdekes:/ nálunk se fel se merült az orvosokban , hogy csináljanak-e?! Tényleg keményen terjed ez a valami. Mi nagyon megkaptuk soha nem kapott még antibiotikumot a nagy(3,5) ez volt az első. Nem is volt ilyen beteg még rossz volt làtni:/ és a kisbaba hát nagyon rosszul van férjemmel együtt sírunk :( a kislányom olyan stramp Ő valahogy két lábon hordja ki nem foglalkoztja .. gondolom ezzel nem iskell foglalkozni csak a coviddal..:(
2021. szept. 28. 22:51
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi augusztus végén kaptuk el egy nyaralás után. Azóta minden ismerősünk ugyanazokkal a tünetekkel. Minket és pár ismerőst is teszteltek és senki nem volt covidos. A gyerekem konkrétan hányt a sok köhögéstől. Azt hittem sosem lesz vége
2021. szept. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is elkapta mert vendégsegbe jött egy kislány aki most kezdte az ovit és pont beleesett. Kb.2 hétig tartott. Lázzal és nagyon durva takonykórral kezdődött,naponta többször kellett szívni az orrát, min.1000mg C-vitamint adtam neki tea formájában és kb.6 csepp D-vitamint valamint kamilla teát és Nurofent. Amikor kezdett kijönni a taknyosságból akkor kezdődött a köhögés majd szépen az is abba maradt. Jobbulást nektek!
2021. szept. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!