Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Masnak is lazas a gyereke?...

Masnak is lazas a gyereke? Tenyleg valami virus terjeng megint?

Figyelt kérdés

2014. szept. 25. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem mindkettő, ismerősöknél is.
2014. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Lányom is beteg, napok óta fáj a feje, 2 éjjel lázas volt.
2014. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, fiam is lázas.
2014. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az en kislanyom is nagyon lazas.Most 4eves. Nem engedtem ma oviba, mert elegge kohogott,de nem volt lazas, meg orra olyik mar 2hete.Mire helyrehozom ujra elkapja oviba.

Voltunk ma orv-nal es azt mondta piros kicsit torka, vegyen sinupretet, meg orrszivas.

erre mire hazaertunk belazasodott de olyan szinten, hogy 4orankent kellett csillapitani, felment39fole. Kupot adtam neki felvaltva cataflam cseppel, huto furdobe tettem, de igy is hoemelkedese van. Annyira aggodom, miatta.

Holnap pentek, orvos deltol van.Leht haza hivom.

panaszkodott meg szegenykem, hogy fajnak a labai es kicsit neha hasat is mondta. arra gondoltm nincs e felfazva. Vagy esetleg tudogyulladasa van, multkor sem hallott semmit orvos es 3nap magas laz utan kiderult rontgenbol.

Ti gyerekeiteknel milyen tunetek vannak? nekik is ilyen magas a lazuk?

Annyira aggodom, mert egyedul is vagyok itthon vele, ferjem elutazva, meg gyoyszertarba se tudok eljutni csak ha magammal viszem, az meg nem jo neki most.

2014. szept. 25. 23:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak nem volt magas láza, és csak láz után második nap kezdett köhögni. Ma már csak hőemelkedése van, viszont teljesen elment a hangja. Mi van azóta veletek? Voltál a picivel orvosnál? Remélem jobban vagytok már!
2014. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!