Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis gyereked hordott patentos...

Ovis gyereked hordott patentos nyakú felsőt oviban? Cipzáras csizmát?

Figyelt kérdés
Még simán jók rá a baba ruhák, nagyobb H&M 86-os, 92-es, de van 98-as is patentos. Itthon nem probléma, de oviban tényleg nem szeretik az óvónők, mert nem praktikus? A csizmával pedig az a gond, hogy segíteni kell, mert a cipzár becsípi az anyagot. Hétfőn kezdjük az ovit és most olvastam a házi rendet, hogy ezeket kerülni kell.

2022. jan. 1. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nyugodtan ráadhatod, az én lányom a nadrágon kívül semmi mást nem vesz fel egyedül, nem szóltak emiatt.
2022. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Fiam 2 és fél éves, most kezdi az ovit januárba.

104-110es ruhákat hord, 1db patentosa sincsen.

Csizmát sem adok rá cipzarasat, mert azt nem veszi fel egyedül, nem is veszek emiatt. Tépőzarasai vannak, megoldja egyedül a fel-levételt.

2022. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Oviban dolgozom, szívesen segítünk ilyen ruhákkal. Cipzárt még az 5-6 éveseknek is húzunk simán.


Természetesen praktikusabb, ha a későbbiekben nem ilyeneket veszel, hogy minél önállóbban tudja a gyerkőcöd intézni a dolgait, de le ne cseréld a ruhatárát. Ritka az, hogy 25 pólót kelljen patentolni vagy csizmát cipzárazni, így bőven megoldható annál, akinél kell.

2022. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
A patentos pólónál a patent csak segítség. A sima póló nyaka szűkebb, nehezebb cserélni.
2022. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem body



De mindene patentos


Nem szóltak..



Cipő is cipzáros, de van csatos is

2022. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kerülni kell, mert szívás ha 32 gyereknek ilyen van. De őszintén, a 3 éves gyerekeknek amúgy is kell segíteni. Akkor meg nehogymár baj legyen. A tépőzáras bakancsot sem tudja jól meghúzni egyedül. Ne parázz ezen
2022. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5. Vagyok


Viszont a gyerekem összesen 2 alkalommal kapott másik ruhàt, amióta ovis…


Nem hiszem, hogy gondot kellene okozzon.

Ő is 92-98-as.. itt gyakori mèg a patentos nyak, sőt

Vadászni kell, hogy ne legyen.. de ő le tudja venni általában, fel is.. ( patent nélkül is)

Cipzár a kabàton nem, de pulóveren megy neki..

Cipőn sem okoz gondot.


De vicces, higy ovi előtt sosem vett fel semmit kacsalàb, azóta rendszerint

2022. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor nem cserélünk ruhatárat. 🙂
2022. jan. 1. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!