Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Egy lányt nem fognak bántani...

Egy lányt nem fognak bántani az oviban, mert kukás az apja?

Figyelt kérdés
Egyik haverom gyerekéről van szó.

2022. jan. 21. 17:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Az ovis gyerekek szemében a kukás isten.
2022. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Ha kukások nem lennének, mindenki belefúlna a mocskába.
2022. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
A gyerekek szörnyen gonoszak tudnak lenni egymással, nagyon kevés az olyan, akit nem bántanak valamivel. Az én szüleimnek teljesen normális munkája volt, de anyukámnak erősen göndör haja van, emiatt puli kutyának csúfolták, mert tudták, hogy ez az egyetlen dolog amiért elsírom magam. Egyébként én pl.nem is tudtam és nem is érdekelt, hogy a többiek szülei mit dolgoznak.
2022. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Egyet értek az elsővel.


Minden héten ott kell állni az ablakban várni a kukásokat, akikkel hatalmas integetésbe kezdünk. Akkora gyerek rajongótáboruk van hogy az elképesztő. 10-14 évesen lehet szerintem ez probléma. Gimiben egyik osztálytársamnak se tudtam mit csinálnak a szülei (kivéve barátokét).

2022. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
A lányomnak volt egy kis roma lány osztálytársa, akinek az apja akkor szabadult a börtönből. Nagydarab, kopasz, tetkós, rosszarcú pasi. De ő nevelte egyedül a kislányt és az öccsét, és a gyerekek kedves, jólnevelt gyerekek voltak. Mindenki tudta a helyzetüket, de nem csúfolták őket. Egyébként apuka minden szülőin, fogadóórán, farsangon ott volt, és részt vett mindenben. Kicsit furán festett a tökéletesen sminkel, elegáns kertvárosi anyukák között, mégis befogadták.
2022. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Ovisok odavannak tényleg a kukásautóért :) Az én fiaimnak is volt ilyen korszaka, egyikük még kukásbácsi is volt 3 évesen a farsangon.
2022. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A 6 éves lányom oda van a "kukásokért" Nyáron mindig odaadták neki a szelektíves zsákot is a kezébe, olyan büszke volt magára h ő kapta a kedves bácsiktól.

Egyébként is mindig azt mondtam neki hogy fontos munkájuk van, hiszen mi lenne velünk ha nem volna aki elvinné a szemetet.

Szerintem oviban kifejezetten menő szakma ☺️

2022. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az iskolában fog ez előkerülni, az anyagi helyzettel meg a tárgyakkal együtt. Az ovisok még menőnek tartják szerintem.
2022. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 42 éves, de még mindig kiles az ablakon, mikor jön a kukásautó :)
2022. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szülőként sem tudom, hogy a többi szülő mivel foglalkozik, nehogy a gyerek 😒
2022. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!