Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Egy lányt nem fognak bántani...

Egy lányt nem fognak bántani az oviban, mert kukás az apja?

Figyelt kérdés
Egyik haverom gyerekéről van szó.

2022. jan. 21. 17:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
99%
Apósom kukás volt, nemrég ment nyugdíjba. Tisztességes embert nevelt a fiaiból. Ha ők nem lennének, belefulladnánk a saját mocskunkba. Egyébként férjem mesélte hogy nem volt ez gond, a gyerekek sose kérdezgették egymást arról hogy kinek mit dolgoznak a szülei, nem volt lenézés meg semmi ilyesmi.
2022. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
15%
Bántani biztos fogják, és nem csak az miatt, nyugi.
2022. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

1!


Az én szememben is, pedig már a gyerekem is felnőtt....Tátott szájjal szoktam bámulni még manapság is a kukasautot, pláne ha épp a földalatti konténert üríti 😍😍😍

2022. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
1%
Nem vitte sokra
2022. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszólnak, vigye be kukás autóval az oviba, ő lesz a király.
2022. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy piszkálni fogják, óvodában biztos nem. Az iskola már más tészta.

Kisfiam márciusban lesz 2 éves és odavan a kukásautókért. Ha éppen lent vagyunk és hallja, hogy jön, akkor futni kell a kukákhoz. Végignézi, ahogy öntik be a szemetet, mikor megy el az autó, akkor megyünk utána, amíg látjuk. Már ismerik a kukások, integetnek, dudálnak neki.

A sógornőmnek a kisfia 5 éves és ő is szereti a kukásautókat, van neki több is. Nálunk is azt fog hozni a nyuszi.

2022. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Se az óvodás társaimnak se az iskola társaimnak se tudtam soha, hogy mit dolgoznak a szülei.

Legtöbször a barátaim szüleit se, nem foglalkoztunk ilyesmivel.

2022. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Az oviban ő lesz a legmenőbb! A gyerekek imádják a kukásokat és a kukásautót.
2022. jan. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

A kis ovis társak mégis honnan a fenéből tudnák meg h kukás az apja?

Egyébként se érdekli őket h kinek a szülője mit csinál, illetve oviban ez még inkább menőnek számít.

2022. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Anno bolcsodeben dolgoztam es ha jott a tokarito no (nap kozben porszivozni stb) akkor jeleztem a gyerekeknek hogy xy jon es fel fog porszivozni es milyen szep tiszta lesz a szonyeg.

Minden gyerek hangosan megkoszonte a munkajat es varta a takarito not.

A "kukas" emberekkel is ez a helyzet. Ha a gyerekek otthon jol van nevelve es megtanitjak hogy tisztelni kell minden munkat akkor ez nem lesz problema.

2022. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!