Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai nyílt napra gyerekkel...

Óvodai nyílt napra gyerekkel vagy gyerek nélkül?

Figyelt kérdés

Főleg azokhoz szólna a kérdésem, akiknek már nagyobb a gyerek és voltak már óvodai nyílt napon. Most hirdették meg itt a kerületi ovikban a nyílt napokat. 3 lehetséges ovi van, amit szeretnénk megnézni.

Nálunk az ilyen döntéseket szeretjük együtt meghozni a férjemmel közösen, jogos hát, hogy ő is jönne a nyílt napokra. Nyilván akkor a 2,5 évest és a 6 hónapost is vinni kell, mert nincs aki vigyázzon rájuk.

Viszont más ismerős anyukáktól azt hallottam, hogy megérdeklődték és ezeket kifejezetten szülőknek rendezik és a legtöbbjüktől azt hallottam, egyedül megy csak el anyuka. Se férj, se gyerek.

Nálatok ez hogy volt? Tényleg annyira kirívó, hogy együtt mennénk?


2022. márc. 23. 07:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk kifejezetten gyerekeknek készült..


Program is volt nekik..

Kaptak inni, kukot… meg kis ajándékot is.

Majd játszottak az udvaron

2022. márc. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Hát nekem elég furi lenne, ha vonultok családostul. Ráadásul ha szülőknek szervezett program, akkor ott zavaró lehet 2 ekkora gyerek.

Szóval én biztos megbeszélném a párommal, hogy melyikünk megy, és ki marad addig a gyerekekkel. Mert azért óvodát választani nem akkora kihívás szerintem, hogy egyik szülő ne legyen elég a nyílt napra.

De ti tudjátok.

2022. márc. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Én inkább az óvodát kérdezném. Biztos van telefon szám.

Nálunk is gyerekkel együtt szokás menni

2022. márc. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem óvodától függ. Ahova a lányom jár, ott olyan lesz, ahová gyereket is lehet vinni. Sőt, ez a részükről ismerkedés lesz, lesznek különféle játékok is.
2022. márc. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk a nyíltnapokra és a szülőire is gyerekkel együtt megy mondhatni mindenki. Nekik ilyenkor programok vannak.
2022. márc. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Ezt tényleg csak az ovitól tudod megkérdezni. Van, ahol várják a gyerekeket is, rendeznek nekik is ismerkedést. Van, ahol meg csak bejárás van és valami értekezlet-szerű, aminél meg értelemszerűen zavaró egy gyerek, mert unja és nyafoghat, ha nem próbálhatja ki a játékokat. Hívd fel őket munkaidőben, biztos van telefonszámuk a honlapjukon.
2022. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Ovitol függ. De birom az ilyen menjen csak az egyik szülő minek kettő embereket.

De apuka azért vegye ki mindenből a részét míg ti kormozni jártok, de ovi választásnál is ott akar lenni az már mekkora hülyeség.

2022. márc. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gyereket várják és kihangsúlyozták, hogy csak az egyik szülő mehet vele, szóval tényleg hívd fel az adott óvodát és kérdezd meg, mert helyenként eltérő.
2022. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Ovodatol fugg, hivd fel oket.

Lehet nem dijazzak mindenhol hogy bevonultok csapatostul.

Azert az ovoda nem egy olyan hu de nagy dolog, hogy ketto felnott kelljen megnezni.

Nalunk en mentem a leendo ovodassal.

2022. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"De birom az ilyen menjen csak az egyik szülő minek kettő embereket.


De apuka azért vegye ki mindenből a részét míg ti kormozni jártok, de ovi választásnál is ott akar lenni az már mekkora hülyeség."


Mehet apuka is, anyuka meg maradhat otthon. Nincs kőbe vésve.

De otthon lenni a gyerekekkel, míg anyu a gyerek ügyét intézi miért is nem "kiveszi a részét" típusú elfoglaltság?


Egyébként nálunk csak a szülőt várták és egy szülőt, nem is mehetett kettő szülő. Hely nem lett volna, ha mindenki családostul betódul.

2022. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!