Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha óvodát vált a 4 éves...

Ha óvodát vált a 4 éves gyermekem, akkor küldenek vele valamilyen jellemzést?

Figyelt kérdés

Sajnos nem a legjobb kezekbe került a gyermekem, valamiért nagyon nem szeretik sem őt, sem minket, pedig mi mindent megtettünk. Vannak hisztijei, de nem több, mint másnak. Már ott tartunk, hogy alig jár oviba, mert mindent kitalálnak, hogy ne vigyük. Szeretném tudni, hogy másik óvodában tiszta lappal indulhatnánk-e, vagy ezek az óvónők jellemzései miatt eleve előítélettel fog kezdődni a dolog.

Köszönöm, ha válaszoltok, tapasztalatokra is kíváncsi vagyok és óvodapedagógusok véleményére is



2022. ápr. 6. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem küldenek jellemzést
2022. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Egy viszonylag kisebb településen lehet, hogy a gyerekről majd mondanak ezt-azt, de megvárják, hogy elvidd, nehogy a nyakukon maradjon. Nekem teljesen hihetetlen, hogy ha gyakorlatilag semmi baj nincs a gyerekkel akkor ez történik. Lehet, hogy nem a gyerek a problémás, hanem ti.
2022. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem küldenek.



Érdekes dolog ez…

Mert ugyanezt mondja az egIk csoportbeli gyerek anyukája, mint te.

Mi többi szülő oedig épp lépéseket próbálunk tenni, hogy kikerüljön a gyerek ebből a közösségből.

Lehet szemétség, de a gyereknek sem jó ez a helyzet, egy kis létszàmú oviban talán tudnák integrálni, de így, hogy a szülők nem partnerek nehéz lesz neki is.

Úgyh, igazából már a saját gyerekem és a csoport érdekeit nézem csak.


Aztán van az, akinék tényleg a pedagógusok a gond..

És amiatt vannak ki a szülők, hogy folyamatosan a nevelési elveiket sutba dobjàk.. ( fülnèl rángatják a gyereket a csaphoz, hidegvizes arcbafröcsköléshez.


Szóval 2 véglet is van a környezetemben.


De itt valóban tiszta lap.. de indokolni kell, miért váltotok, ha nem költöztök.

2022. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy mi vagyunk a problémásak, hogy nem szeretnek minket az tuti.Már minden bajom van, ha menni kell a gyerekért. Nem vagyok egy szószóló, mindig partner voltam az óvónők minden hülyeségéhez, pedig volt néhány. Mindig gond, hogy a gyerekeknek nincs bent tiszta kinti ruhájuk, nincs tornaruhájuk, nem viszik haza az ágyneműt, hát velünk soha semmi ilyen probléma nem merült fel. Kíváncsi lennék milyen volt a gyerekem napja, de soha nem zavarom vele az óvónőt, mert mindig sok a dolga. Ha bármikor menni kellett a gyerekért, mert elesett, vagy nem aludt el, 3 perc alatt ott voltam. Az óvodanak nagy értékben vittünk be felszerelést, a csoportnak játékokat. A gyerekeknek 2 hetente gyümölcsöt, rudit, nyalánkságot, az óvónőknek, dadusoknak ajándékot. Mert tiszteljük a munkájukat, tudjuk, hogy nem könnyű ennyi gyerekkel és mert segíteni szeretnénk. Szóval nem tudom miért utálnak, de ez a része nem is érdekel, csak a gyermekem érdekeit nézem
2022. ápr. 6. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
De akkor miből gondolod hogy utálnak?
2022. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3. Vagyok


Egyèbként mi a konkrèt panaszod feléjük?

2022. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!