Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha megtehetnéd, hazavinnéd...

Ha megtehetnéd, hazavinnéd délben nagycsoportos gyermekedet, aki már nem alszik délután?

Figyelt kérdés

El tudom hozni délben a kisfiamat oviból, vagy én vagy apa, de mire hazahozzuk, itthon nem alszik már el.

Oviban még néha el tud aludni, esti fekvés így persze kitolódik), de ebéd után, ahogy hazaérünk mindig mesét szeretne nézni, tudom nem ez a legjobb módja a délutáni pihenésnek, de mégiscsak itthon van és nem másik 18 gyerek közt vergődik, hogy nem tud elaludni,.


2022. ápr. 27. 22:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem hoznám. Én szeretem ha alkalmazkodni tanul más rendszerekhez. Ez szerintem meg egy olyan helyzet, ahol tanulhat és később hasznára válhat, még ha ez egy olyan helyzet is, ahol csendben kell lennie, mert attól, hogy ő nem alszik, még mások akarnak.
2022. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Úristen, nagycsoportosokat mèg altatjàk. Elhoznàm, minèl többet lehessen szabadon.
2022. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen annyit hozzátennék, hogy ha alszik, ha nem akkor is feküdnie kell a többiekkel csendben. NEm opció, hogy addig nézegethet mesekönyvet, vagy ilyesmi.
2022. ápr. 27. 23:06
 4/20 anonim ***** válasza:
59%

Nekem ez olyan fura, ahol lakom betoltott 4 evesen kezdik az iskolat, elotte egy ev ovoda van, de mar reg nem alszanak napkozben.


Ehoznam tuti, nem nomalis dolog ami otthon megy.

2022. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ. Ha annyira terrorizálnák a gyereket, mint anno minket óvodában (szigorúan feküdni kell, szigorúan a hátadon, de meg se mozdulj, különben fekvés helyett állsz a sarokban egész alvásidőben), akkor hazahoznám.

Ha meg csak annyi van, hogy feküdni kell, akkor az még baráti, annyi csendespihenő akár még rá is fér. Ha meg mondjuk fekvés közben akár könyvet is lapozgathat, akkor azzal sokkal beljebb van, mint otthon a tévézéssel.

2022. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen elhoznám.
2022. ápr. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 éves korától nem alszik du a lányom. Evidens volt, hogy nem kell du alvás időben maradnia, mivel otthon voltam a húgával.

A húga miatt sem kell az oviban maradnia. Ugyan úgy hazahozom őket, és itthon alszik a középső,a nagy meg játszik.

2022. ápr. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem hoznám haza, tanuljon alkalmazkodni másokhoz. Nem hiszem hogy akkora trauma hogy 1,5 órát pihen csendesen, miután majdnem 2 órát futkosott az udvaron ebéd előtt. Kellő ráhangolodás az alvásra és minden gyerek alszik.
2022. ápr. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Megtettem
2022. ápr. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem hoznám el, nem hozom el. Imád az oviban lenni, tele van játékkal, a barátaival, miért hoznám el, hogy otthon unatkozzon velem?
2022. ápr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!