Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi volt a legkellemetlenebb...

Mi volt a legkellemetlenebb élményed az óvodában?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál akkor? Hány éve ennek?

2022. ápr. 30. 19:26
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
97%

Gondoltam, fogok darazsat két szita közé. Jól megcsípett.

1983, 6 éves voltam

2022. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
97%
Kicsúfoltam egy másik gyereket, aki azután folyamatosan azzal fenyegetett, hogy elmondja az ovononek, akitől rettegtunk, mert magyon szigorú volt, én pedig eléggé szorongó :D szerencsémre pár hónap múlva elkoltoztek, szóval megúsztam, de tisztán emlékszem mennyire féltem addig. Kb 5-6 lehettem
2022. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
96%
Megetették velem a tojáslevest, amitől undorodtam, és visszahánytam nekik. Egyik gyerek beütötte a fejét, amin hatalmas púp nőtt, és a konyhából hoztak egy hatalmas kést. Azt hittem, hogy le fogják vágni a púpot, nagyon megijedtem. De csak hozzányomták a hideg kést, hogy leapadjon.
2022. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
93%

Anyukámtól kaptam egy gyönyörű pillangós hosszú ujjút. Másnap felvettem. Aznap festettünk. Volt egy elkényeztetett csajszi akinek annyi pénze volt a szüleinek, hogy Dunát lehetett volna vele rekeszteni. Na ő az új pulóveremre borította a festéket. Nem szóltak rá semmit. Nézték ahogy beleszárad.

Neki a víz borult a nadrágjára, na az óvónő és a dajka is ugrott sikálni az ő nadrágját hogy jajjjj nehogy baja legyen.

Anyukám fel is háborodott mikor elmondtam neki, nekem meg egy örök trauma mert nem jött ki a felsőmből a festék. Ennek lassan 20 éve.

2022. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
94%
Kb kozepsos lehettem és beszakadt a körmom az egyik ujjamon. Mindenbe beleakadt tesin és az egyik óvónő úgy gondolta megoldja. De nem manikűr ollóval hanem egy k*va nagy 30 cm ollóval akarta levágni az én fel centis körmöm. Úgy sikerült neki, hogy belevágott az ujjamba, és hát persze ömlött a vér. Hát anyám nem volt valami boldog ki is osztotta. Azóta is rettegek a körömvágástól és mindig dupla annyi idő hogy megbizonyosodjak arrol biztos nem vagok a kezembe az ollóval.
2022. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
97%

Kiscsoportos voltam, az óvoda kezdés elején, és sajnos az első időkben folyton bepisiltem, mert nem akartam ott lenni, és valamiért féltem kikéredzkedni. Volt egy nagyon idős dada, aki miután másodszor pisiltem be aznap, és nagyon megrángatott meg kiabált velem.

Szerencsére manapság már azért ritkán fordul elő ilyen "szakember" egy óvodában.

2022. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
96%
Középsős lehettem, anyáknapi műsorra próbáltunk. Én álltam,előttem ült egy kislány,aki felállt szavalni. Elvettem a széket,gondoltam nem kell már neki,nekem meg fáradt a lábam. A kislány a vers után leült volna,ha lett volna mire..hanyatt esett. Az egyik rettegett óvónő,akitől alapból féltünk,elverte a kezem én meg bepisiltem ( soha nem ütöttek meg addig,otthon se volt divat). Szégyelltem is magam és rosszul esett,mert nem szándékosan csináltam rosszat. Ez 1992 körül történt.
2022. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
92%

Kozepsos lehettem, elmentem wc-re de nem tudtam egyedul megoldani a dolgot (nem csak pisiltem) es hiaba kiabaltam senki nem jott, ultem (szerintem sokaig, de erre mar nem emlékszem) es sirtam a wcn. Egy bacsi nyitott be, hogy mi ez a siras es szolt az ovoneninek.


Eleg határozott óvónők voltak abban az oviban es en utaltam h a karunknal fogva rangattak minket.


Ebed kozben az asztalunknal tobb gyerek eszrevette h barna folt van a plafonon, en mondtam h lehet h valaki odakakilt.. egesz ebed alatt allnom kellett


Nagyon sokszor nem mertem kikerecledni alvas kozben pisilni mert feltem h haragudnanak ram.


Sokszor ugy éreztem nem szeretnek.

2022. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
97%
Az összes ott töltött percem, utáltam oviba járni. Többször hazaszöktem. De volt egy nagyon cikis eset: sétált a csoportom egy közeli utcában, ahol kőgazdagok laktak fullos családi házakban, mire én közöltem, hogy az egyik a mienk (persze nem, egy nagy, fehér oszlopos kecó volt), erre egy gyerek megszólal, hogy abban ők laknak...és tényleg, szóval buktam a kamuzást :) :)
2022. ápr. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
9 vagyok, elfelejtettem írni, hogy kb. középsős voltam, aminek 21 éve!!
2022. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!