Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi volt a legkellemetlenebb...

Mi volt a legkellemetlenebb elmenyed repteren?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit eltévedtünk, meg volt egy kérdésünk, így odaléptem ahhoz a pulthoz, amire a mi légitársaságunk neve volt felírva (British Airways). Köszöntem, és megkérdeztem a pult mögött álló, egyenruhás nőt (angolul), hogy tudna-e segíteni. Kezemben a hozzájuk tartozó jegy láthatóan. Erre végigmér és azt mondja: nem. Ezzel becsukta a pultot, sarkon fordult és elment.


A szomszédos KLM pultnál hallottak minket és áthívtak, hogy majd ők segítenek.

Nem tudom, annak a nőnek mi baja volt, de ha a főnöke lennék, biztos kirúgtam volna, ha ezt látom.

2017. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Becsekkoltunk a csomagokat reptéren, de túlsúlyos volt a bőrönd, így ki kellett szedni a spanyol üdítőket - a kézibe meg ugye nem vihettük fel. Ezek után, mint a csövesek, mindenkit leszólogattunk, hogy nem kérnek-e üdítőt (ajándékba, csak nem akarták elhinni, nem értették) - alig bírtuk elpasszolni :D )
2017. nov. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Szabadjegyesként eléggé az utolsók között csekkoltunk volna be egy csatlakozó járatra és pont az előttünk álló utas volt az utolsó, akit meg felvettek a járatra, mi csak a kapuig mehettünk, ahol persze kiderült, hogy tényleg mindenki megjelent a járatnál, így tuti nem férünk fel. Másnap újra próbálkoztunk, akkor már majdnem fel fértünk mindannyian (kifelé nem akartunk külön utazni), de végül egyikőnk lemaradt volna. Próbáltunk jump seatet kérni, de egyszerűen nem értették a földi kiszolgáló cégnél, hogy mit akarunk... pedig rutinos szabadjegyesként tudtuk, hogy a pilóta döntése alapján oda is vehetnek fel utast. Végül elmaradt a nyaralás, hazajöttünk.
2017. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem csak a repülőn volt. 12 órás út és az előttem ülő úriember konkrétan az ölembe nyomta az ülését egész út alatt.

A személyzet külön kellett kérje minden egyes étkezésnél hogy hajtsa már fel az ülését mert más is enne

2017. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Majdnem nem.engedtek be az USA-ba, mert elírtam a becsekkolós formanyomtatványon a születési helyemet (Magyarországot írtam Budapest helyett). Amikor rákérdeztek, ne értettem, miért nem jó az nekik, erre mérges lett a bevándorlótiszt. Egy utastárs segített elmagyarázni, hogy oda a várost kell írni.
2017. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
91%
Mikor törölték a csatlakozásomat Nagoyába és ott ragadtam két napot Finnországban mert korábbra nem találtak másik járatot : D
2017. nov. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Amikor a biztonsági őr látni akarta a repülőjegyemet az első biztonsági kapunál, és hiába magyaráztam neki, hogy évek óta nem létezik papír formájú repjegy, kinyomtatni nem szoktam, a szar wifijük miatt meg neten nem tudtam elővarázsolni, közben ott álltam mezítláb, mert a túlbuzgósága miatt a cipőt is a futószalagra kellett tenni, és beesett valahova alá. Miután kihalásztam a cipőmet, vissza kellett mennem a légitársaság pultjához az előtérben, hogy nyomtasson már valamit nekem, amit elfogad az az idióta (de nem tudom, mit csináltam volna, ha nincs képviselete ott az adott légitársaságnak).
2017. nov. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

#7-es, látod, én pont az ilyen esetek elkerülése végett szoktam mindig azt tanácsolni, hogy még ha el is fogadják telefonon a kódot, akkor is legyen kinyomtatva egy példányt az embernél - mert sosem lehet tudni...

Képzeld el, ha épp lemerül a telefonod vagy bármi más technikai probléma lép fel - akár fel sem engednek a repülőre. De hiába írom itt ezt, nem hallgatnak rám, mindig lehúznak :D Pedig csak jót akarok másoknak, hogy ne legyen ilyen kellemetlenségük.

2017. nov. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 jó, csak jó párszor jártam már azon a reptéren, sose volt ilyen gond, meg itt kód SEM volt, tehát ne beszállókártyára gondolj, csak a foglalást visszaigazolü e-mailre.
2017. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Papir beszallokartya meg mindig letezik, sot, ahogy elozo valaszolo is irta, nagyon ajanlott kinyomtatni. A repter wifijere bizni nem epp okos dolog, te voltal az idiota, nem o.
2017. nov. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!