Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi volt az a legkellemetlenebb...

Mi volt az a legkellemetlenebb élményed, amit a testvéred okozott Neked?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál? Miért volt kellemetlen számodra? Milyen hatással van a jelenlegi életedre?

2021. júl. 6. 08:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát leírom, de elég kellemetlen élmény volt, 17 voltam, a tesóm 15 és egyszer a szomszéd fiú (17) is ott volt nálunk beszélgettünk, társasoztunk, majd a szomszéd elkezdett szórakozni velem, elkezdett dobálni a társasjáték figurákkal, majd hozzámért, fogdosta a mellemet, benyúlkált a pólóm alá, próbáltam ellenkezni, de ő erősebb volt, és akkor segélykérően néztem a tesómra, hogy segítsen már, és ő annyira jól szórakozott, teli szájjal nevetett. Ők ketten röhögtek, és viccesnek találták, amikor megsértődtem, és otthagytam őket, akkor azt mondták, hogy nem értem a viccet. Nekem nem volt vicces, hanem ijesztő és megalázó.

Akkor ott eltört valami bennem, csalódtam az öcsémben, és azóta is olyan semmilyen a kapcsolatunk, évekig nem találkozunk, ritkán rámír, ha kell neki valami, én még annyit sem. Próbálok normális viszonyban lenni vele, de ez az eset (és még akkoriban több apróság) rányomta a bélyegét a későbbi kapcsolatunkra, pedig korábban sülve-főve együtt voltunk, csak ő kamaszkorában meghülyült kicsit... persze, mindig is ő volt a családban a kis kedvenc, akinek mindent lehetett, én meg a lány, aki engedjen.

2021. júl. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy megszületett.

5 éves voltam. Katasztrófának fogtam fel.

Aztán ahogy nőtt, egyre jobban utáltam. Majd rz kölcsönös lett.

Kamaszként lopott, hazudozott az egész családnak/családtól. Cigizett, ivott 16évesen. Napokig nem járt haza, anya nem 1x a rendőrséggel kerestette.

Aztán 18 évesen lelépett.

Most 23. Én ugye 28. Lassan 5 éve nem hallottam felőle.

Anyának ír fél évente azt ennyi.

2021. júl. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
pènz lopott tőllem, a fèlre tett pènzemből, amiből a munkàmhoz fontos eszközt kellett volna vennem :( vèr ciki volt
2021. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Gyerekkoromban húgom lefényképezte a fedetlen seggemet, és fenyegetett vele, hogy kiteszi a Facebookra.
2021. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A legkellemetlenebb érzés egy monokli volt, amit 12 éves korában kaptam tőle, mindenki kérdezgette, hogy mi történt. Én akkor voltam 25.
2021. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ellopta a ballagásomra kapott arany nyakláncom és zaciba vágta..
2021. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ellopta a ballagásomra kapott arany nyakláncom és zaciba vágta.."

Nálunk akkor tűntek el az aranyékszerek, amikor külföldre utazott. Teljesen úgy kezeli mások tulajdonát, mintha az övé lenne.

Volt több is, engem lenéz teljesen, miközben 35 évesen még mindig ott tart, hogy szüleim tartják el és anyám mos rá.

Talán az egyik leggázabb, amikor anyák napjára kért pénzt tőlem, hogy majd ő vesz ajándékot anyának. Aztán ott állt és mosolyogva hazudta, hogy nem volt pénze ajándékra. Voltak ennél durvábbak is, de ez nagyon megmaradt bennem, ahogy mosolyog és szemrebbenés nélkül hazudik.

Természetesen anyám engem okol, hogy a rossz kapcsolatunk, mert a múlt az múlt.

Érdekes módon velem kapcsolatban nincsen ez, nekem az összes múltbeli hülyeségem bármikor felhozható példaként. Olyan hülyeségek, amik a nyomába sem érnek a testvérem tetteinek.

2021. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Huh nekem sok volt, 3 tesóm van. :)

1. a legkellemetlenebb, hogy amikor Nagymamám haldoklott és ápolásra szorult, egyik sem segített. EGYIK SEM. Én, Apukám és Anyukám csináltuk az egészet, időre kellett kelni, etetni, stb. A vizsgára is úgy tanultam, hogy közben fogtam Nagyim kezét, míg aludt, tesóim meg élték a világukat. Semmiben nem segítettek, meg sem kérdezték, hogy segítsenek-e. Számomra ez a legkellemetlenebb, egyikőjükkel sem tartom a kapcsolatot, nem is hiányoznak.

2. A húgom anno sokszor hozott kínos helyzetbe, nem tud viselkedni emberek között, egyszer nyaraltunk és ő unta magát és eltűnt a tömegben, és elment egyedül csavarogni, alig tudtuk megtalálni. Sokszor hisztizett, hogy neki drága dolog kell, stb.

3. Tesóm és a párja elhívtak megünnepelni, hogy diplomás lettem. Nos, kiderült, hogy ott csak kp-val lehet fizetni mert elromlott az a cucc, náluk csak kártya volt, ezért én fizettem de megbeszéltük, hogy majd legközelebb meghívnak. Azóta is hívnak, a saját dimplomám ünneplését meg én álltam. :)

2021. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

8. vagyok

Még egy eszembe jutott. Húgomat kísértem osztálykirándulásra Bécsbe, az ő osztálya volt jelen. A buszon, miközben egymás mellett ültünk, jó hangosan megszólalt mindenki előtt, hogy büdös a szád.

Nekem ezek a testvérek nem hiányoznak.

2021. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem angyon votls zerencsére semmi komoly összezörrenésünk :)
2021. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!