Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Olyankor mit történik, ha pl....

Olyankor mit történik, ha pl. belázasodik az oviban de épp dolgozok?

Figyelt kérdés
Olyan munkahelyem van amit.nem tudok otthagyni, mert egyedül vagyok az üzletben és a főnök sem tud leváltani, mert messze lakik. Ha hívnak, hogy belázasodott a gyermekem de 4 óra előtt nemtudok elmenni érte, olyankor mot tesznek? Semmi segítségem nincs a városban, senki nem tud elmenni érte csak én a munka befejeztével.

2022. máj. 2. 05:57
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
22%
Van betegszoba. Amíg a szülő oda ér q gyerekért. Nem a teljes napra. Ha délelőtt 10kor hívják fel, akkor nem délután 5kor kell megjelenni. Iskolában sem. Amúgy meg még mindig az a kérdésem, hogy akkor másnap is viszed majd, betegen? Hiszen dolgozni kell és az óvoda oldja meg?
2022. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
79%
Egy óvónőnél ez benne van minden nap, hogy elkap valamit. Ha annyira fél, ne menjen oda dolgozni. Szerinted hány beteg gyerek van egy óvodában? Főleg szezonban? Te melyik bolygón élsz?
2022. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
92%
Reggel még mindig könnyebb átszervezni a napot, mint délután 2-kor, hogy de már azonnal.
2022. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
0%

42!


Ki beszélt az ovonorol?


43!


Szerintem nem.

2022. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
88%
40-es válasz beszélt az óvónőről.
2022. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
94%

Ostobasagot nem beszeljetek mar... vedelembe veszik 🤦🏻‍♀️


Mutoben dolgozom, onnan aztan nem rohangaszhatok csak ugy ki, telefon sincs nalam ( jol neznek ki telefonalni a beteg dobogo szive folott nyitott mellkasmutetnel ) , nem mindenki irodista. Ja, es egyedulallo vagyok, segitseg nelkul.

Megvarnak mig erte tudok menni.

2022. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
16%
Azért az elég furcsa, hogy valakinek ennyire ne legyenek barátaik, akikre ilyenkor (is) számíthat.
2022. máj. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
92%

47# Neked hány olyan barátod van aki csak úgy pattan neked a beteg gyerekedért az oviba

délután kettőkor hogy rátestálhasd?

2022. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%
#48 inkább azt kérdezném a #47-től, hogy ő hány barátja gyerekéért ment el eddig a melóból délután 2kor? vagy egyáltalán akármikor 😂
2022. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
0%

Nem nekem szólt a kérdés, de például ha nálunk kéne menni a gyerekét kapásból 5 ember lenne, akit szalaszthatnék a gyerekért, ha én nem tudnék menni. Lehet, hogy mind nem érne rá, de valaki biztosan.

Ráadásul nálam sen lehet telefon munka közben. Épp ezert, év elején nem csak a saját mobilszámomat, de a munkahelyem számát is meg kellett adni. És ha azon hívnak, nincs olyan hogy a főnök ne adja át az üzenetet, hogy a gyerekkel baj van.

Az említett példányban a tanárnő is fura, hogy délutánig nem néz a telefonjára. Ott vannak a szünetek. Nálunk már a szülők is messengeren vagy facebook csoportban kommunikálnak. Fura hogy egy tanárt ne lehessen elérni, akár a házi feladat kapcsán is. De ok, ő nem használja a mobilját, viszont a titkárságon keresztül egész biztos, hogy elérhető.

2022. máj. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!