Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miota van ovodai ballagas?

Miota van ovodai ballagas?

Figyelt kérdés

En vagyok lemaradi, de en meg ilyet nem hallottam.

90es szuletesu vagyok, de nalunk ilyen nem volt es soha nem is hallottam ezt


2022. máj. 27. 14:42
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
91%

figyu, erre a szarra is válaszoltunk 40-en, pedig nulla értéke van, nem készültél rá, semmi közünk hozzád, egy ellenszenves, noname idegen vagy.


Te meg nem vagy kíváncsi a gyerekedre, aki készül, aki meg akarja mutatni magát neked, akinek fontos vagy.

2022. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
91%

Ummmmm, asszem kisiklott a téma, én dobtam be a 11-ben, hogy túl van lihegve az ovis ballagás, de én egyáltalán nem erre gondoltam.

Az teljesen természetes, hogy készülnek egy kis műsorral, elbúcsúznak az óvónéniktől, vagy hogy vonulnak az oviban, mint a "nagyok". Még a szál virág is belefér, bár az oviban szerintem még felesleges. És naná, hogy erre elmegy a szülő!


A túllihegés alatt én azt értettem, hogy jujj hánytízezres búcsúajándék meg wellnessutalvány meg ló#sz az óvónéninek; tabló(!); virágcsokrok, ajándékhegyek, jajj, mit kapjon a gyerek, mennyi pénzt(!) adjanak a rokonok; melyik étteremben legyen a családi banzáj...

Ez szerintem már túlzás. És ha nem állsz be a sorba, a gyereknek kellemetlen, hogy ő miért csak egy szál virágot kap, miért nem ugrálja körbe hatmillió rokon, miért csak fagyizni megyünk utána.

2022. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%
96 vagyok. Nekem is volt már.
2022. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Ok, már megjöttek, semmiféle szavalás, vers nem volt, virágosztás volt és ennyi, nulla szintű hülyeség.. Akik a kérdésre válaszoltak azoknak köszönöm akik meg minősíteni próbálnak egy "semmi" miatt azoknak ....
2022. máj. 27. 18:48
 45/52 anonim ***** válasza:
86%
44. Igen, egy nagy semmi apa vagy. Minősíted magad. 🤢 Remélem ezt kapod vissza vénségedre. A te hülyeségedet is lefogja tojni. De legalább a feleséged szereti.
2022. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

91es vagyok, nekünk is volt, illetve én nem voltam rajta, mert beteg voltam. De elhozták a tarisznyát (közel laktunk az ovihoz), amiben volt egy icipici pogácsa, meg 1ft.

Azt nem tudom mi lehetett a műsor, de én a saját gyerekeim ovis ballagását a világért se hagynám ki, mégha "0 színvonalú" is. Mondjuk nagy családi banzájt se csapnék miatta. Nem is maga a ballagás a lényeg, hanem hogy lezáródik egy korszak. :)

2022. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%
94 es vagyok nekem is volt ballagásom.
2022. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Azér a szép, hogy a saját gyereked ballagására nem mész el, minden normális apa elmegy, és igen a gyereked ezzel is letett valamit az asztalra az ő korához képest verseket tanult, stb... nekik ez még nagy siker élmény.
2022. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%
*Azért
2022. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%
Ma jöttünk az unokahúgom ballagásáról, és nem volt túllihegve egyáltalán. Senkitől nem kapott ajándékot, nem volt családi banzáj, megnéztük a műsort, kicsit játszóterezett az unokatesóival (az én gyerekeimmel), aztán a szülei elvitték fagyizni. Biztos van, aki nagy feneket kerít neki, de nem hiszem, hogy ez lenne az általános.
2022. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!