Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Aki nem dolgozik vagy otthon...

Aki nem dolgozik vagy otthon van kisebb gyerekkel az egész nyáron nem viszi a gyereket oviba?

Figyelt kérdés

#Óvoda, óvodás, gyerek, nyári szünet,
2022. jún. 16. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Én itthonról dolgozom.Akartam járatni, de megaszonta az óvónő, hogy csak az viheti aki dolgozik:D A kistesóval otthon lévő természetesen viheti, mert szegény.Gondolkodtam, hogy bemegyek az ovi vezetőjéhez megreklamálni, de most úgy 1 hónapja gyakran összevont csoportok vannak és látom a gyerekemen, hogy teljes idegzsábás lesz estére.Kikészül hogy mindig minden változik körülötte, úgyhogy ezt a 2 és fél hónapot valahogy végigcsináljuk így.Úgyhogy ja, nem viszem.:)
2022. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Mi június végéig megyünk oviba. Utána szeptemberig nem. Sok nyári program lesz: táborok, családi nyaralás, rokonlátogatás, ... a többi időt pedig itthon töltjük majd.
2022. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Én nem vittem. Amíg tartott a nagynak az iskola, addig járt a középső, utána szeptember elsejéig idehaza voltak mind.
2022. jún. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Én már csak a héten viszem, utána összevont csoportok lesznek és úgy nem szeret járni a fiam.
2022. jún. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
3-as vagyok, kieg: amikor már dolgoztam, de itthonról, akkor beadtam nyáron is a kicsit, ha nem volt más program, mert nem tudtam mellette haladni.
2022. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Otthon vagyok a kicsivel, a nagy ma van utolsó nap oviban. Évközben is ebéd után elhoztam. A nyári ovi csak gyerekfelügyelet, hol itt, hol ott. Nekem nem gond otthon tartani.
2022. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Munka mellett sem visszük nyáron.Megoldjuk ellentétes műszakba járással,szabadságokkal,nagyszülőkkel.A nyári ovi tényleg csak gyermekfelügyelet,és csak azoknak ajánlott,akik tényleg nem tudják máshogy megoldani.
2022. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk igaz a kicsi bölcsis de kb ugyanaz a helyzet. Nagyobb most lesz 3. osztályosy nyáron ugye itthon van, a kicsi 3 napot megy bölcsibe a nyári időszakban. Hiába itthonról dolgozom, mellette ha nem is képtelenség de ha hibázom az nagyon nagyon sokba kerül a családi vállalkozásunknak.
2022. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván. Miért vinném?
2022. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Én most viszem őket július utolsó hetéig, mert ez az egyetlen év, amikor mindkettő ovis, és mivel dolgozom itthonról, ez nagy könnyebbség. Tavaly a kicsi még nem volt ovis, úgyhogy akkor a nagy is itthon volt nyáron, meg se fordult a fejemben, hogy vigyem. Jövőre ismét itthon lesznek, mert a nagy megy suliba, június közepétől ugye nyári szünet, akkor a kicsit minek vigyem be oviba? Igazából ha egy itthon van, akkor érdemben úgysem tudok dolgozni, szóval fölösleges lenne a másikat vinnem.
2022. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!