Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Aki nem dolgozik vagy otthon...

Aki nem dolgozik vagy otthon van kisebb gyerekkel az egész nyáron nem viszi a gyereket oviba?

Figyelt kérdés

#Óvoda, óvodás, gyerek, nyári szünet,
2022. jún. 16. 10:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
Én itthon vagyok, mert egyik gyermekünk halmozottan sérült. A testvérei június végéig mennek oviba, mert addig minden nap délelőtt van fejlesztése a testvérüknek. Utána 2 hónapot itthon lesznek, akkor már csak heti 3 nap kell mennünk terápiára, jönnek majd velem mindenhova. Óvónők győzködtek, hogy menjenek júliusban is, de nincs szívem vinni őket. Inkább jönnek velünk a fejlesztésekre, utána meg mini kirándulásokat csinálunk majd.
2022. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Váltott műszakban dolgozunk a férjemmel. Június 30ig megy a lányunk oviba. Július augusztusban itthon lesz.
2022. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
84%
Amíg otthon voltam, sose vittem. Ez az első év, hogy ovi- bölcsizárásig mennek, mert már dolgozok. Ez július 8-at jelent. Augusztustól nyit az ovi, de szeptemberig nem mennek.
2022. jún. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!