Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mindig ugyanakkor mész a...

Mindig ugyanakkor mész a gyerekért oviba, bölcsibe?

Figyelt kérdés
Én sajnos nem egyformán végzek munkahelyen, logisztikában dolgozok, 8.30ra járok reggel, van már hogy 15.00-kor el tudok jönni, van hogy 16.30-ig bent ülök. Ebből kifolyólag valahogy 15:45-17.10 között érek a gyerekért oda, nem mindig ugyanakkor. Másnál is van ilyen? Nem szóltak még hogy gáz lenne csak eszembe jutott, hogy csak én vagyok ilyen vagy más is?
2022. jún. 17. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan vagyok (szintén logisztikában dolgozva, pacsi). A héten ráadásul egy nap mindig a nagymama hozza el, ő meg aztán olyan korán megy, hogy kb éppen leteszi a gyerek az uzsonnát, és már mennek is.

Egyrészt sosem szóltak még be, másrészt meg a gyereken sem látom, hogy különösebben zavarná. Szerintem neki az időérzéke még nem ennyire pontos, ő csak azt érzi, hogy valamelyik nap kicsit jobban kifáradt, mint máskor.

2022. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, +/- 5 perc
2022. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Közös messenger csoportban látom, hogy egy-egy szülő ír, hogy ki mikor tud menni a gyerekéért. Egész évben így volt és én is látom, hogy vannak, akiknél változékony az időpont, de semmi gondot nem okoz az óvónőknek.
2022. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk ugyanakkor kell menni az oviba a gyerekért. Fel is írták,hogy melyik gyerek mikor megy el. Én 16re megyek érte minden nap. Vagy az apja.


Kivétel azok a napok,amikor fejlesztés van,akkor elhozom délben.

2022. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Én is mindig máskor. Kisebbik van hogy alszik 2-3 felé és nem akarom felkelteni. 4re szoktam menni de ha korábban kel a kisebb akkor fél 4 felé már ott vagyok.
2022. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
+/- 20-25perc
2022. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!