Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hányra viszed a gyermeked...

Hányra viszed a gyermeked oviba és meddig van ott? Hány órakor kelted és te mikor kelsz? Te hányra mész dolgozni és meddig dolgozol? Te viszed oviba és te hozod onnan el vagy van segítséged?

Figyelt kérdés
Minél több kommentet várok, szeretném tudni, hogy ki hogy gazdálkodik az idejével :)
2014. szept. 9. 06:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Fél 9-re viszem, mert délre megyek dolgozni.

Amúgy 7 körül ébren van.

Én 6-kor kelek az iskolások miatt.

4 órában dolgozom csak, az oviból a férjem hozza el a fiunkat, fél 4-kor. )Ő általában akkor végez.

2014. szept. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Amíg dolgoztam így volt: apa vitte reggel fél 8-ra, és én mentem érte fél 5 körül. (Én fél 8-tól 4-ig dolgoztam, apa 8-tól fél 5-ig)

Most hogy itthon vagyok hugival, mi visszük fél 9-re, és mi is megyünk érte fél 4-re.

Ja, kelteni soha nem kellett... korán kelő a drágám. Ő szokott kelteni minket :)

2014. szept. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
3/4 6kor kelek, fél 7ig elkészülődöm. 6.40kor kelnek a gyerekek,7.15kor indulás kocsival az oviba-suliba,onnan fel8kor ki kell jönnöm hogy 8ra beérjek dolgozni. Fél5ig van munkaidő,5re érek értük.
2014. szept. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
8 körül megy,ebéd után hozom el.Nem dolgozom.
2014. szept. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Nemsokára aktuális lesz nálunk is a dolog:

Én 4kor fogok kelni,gyerkőcöt fél 5kor keltem és 5kor indulunk maximum.Így fél 6 után kicsivel ott vagyunk a bölcsiben/oviban majd.Én 6ra járok dolgozni majd.14óráig dolgozom,utána irány érte,mivel fél 3kor keltik őket majd az oviban.Így maximum fél 4-re itthon vagyunk.

Segítségünk nincs,Apuka még korábban kezd.

2014. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó ilyen korán van már ovi, ez szuper. Nálunk ugyna 7 től van , de kicsit ferde szemmel néznek rám amikor 7:15 kor már ott vagyunk.
2014. szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem is tudtam , hogy van ovi ami ilyen koràn nyit , nàlunk 7-kor nyitnak , de fèl8-ig osszevont csoportban vannak.
2014. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem örülnek,ha valaki negyed 8 előtt megy.Konkrétan akkor ér oda a dajka,az óvónők meg fél 8 körül.

1. voltam.

2014. szept. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Én jövőhéttől kezdek dolgozni, egyik héten fél8-fél4-ig, a másik héten 8-4-ig.


Ha fél8-ra megyek dolgozni, akkor ahogy számoltam, nekem fél6-kor kellene kelnem, 6-ra elkészülök és keltem a lányom, ő fél7-re készül el, akkor indulnánk az oviba. 7-re érnénk oda, én pedig beérnék fél8-ra.

Ha 8-ra megyek majd, akkor csúszik majd minden fél órát.


Úgy fogom sajnálni szegényt, hogy 6-kor kell majd keltenem, de ahogy olvasom, más még ennél is rosszabb helyzetben van :(


Viszont januártól egyik héten délelőttös leszek, a másikon délutános, így ha délelőttös vagyok nem tudnám majd vinni oviba, mert az még akkor nincs nyitva. Apuka is fél6-kor megy dolgozni és este ér haza. Remélem anyukám tud majd segíteni, különben nem tudom hogy fogom megoldani.

A délutános heteimen pedig tudom majd vinni oviba, csak elhozni nem tudnám, mert mire végzek, addigra bezár az óvoda.

2014. szept. 9. 10:32
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

8kor indulunk itthonról (bicajjal max. 10 perc alatt ott vagyunk). Fél 4 után megyünk érte.

Váltva dolgozunk az apjával 3 műszakban. Ha én délelőttös vagyok, akkor apa viszi reggel, mert ő délutános, és én megyek érte munkából.

Ha én vagyok délutános, én viszem reggel, apja megy érte, mert ő éjszakás.

Ha én vagyok éjszakás, akkor én viszem és együtt megyünk érte, az apja délelőttös.

2014. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!