Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 kisgyerekkel 2 éves kor...

2 kisgyerekkel 2 éves kor alatt, egy lift nélküli házban egyedül hogy mész el sétálni, mennyi időbe telik elindulni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ikrek, vagy újszülött és 2 éves?


A babakocsit lent hagyni tárolóban, és szép lassan kézenfogva lesétálni a kicsivel, magadra kötve a picúrt.

Ha ikrek, akkor 2 kézben a 2 picit. Vagy hordozóban levinni, és ott áttenni a babakocsiba.

2019. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Elindulni 5 perc, a táska mindig be van pakolva, a nagynak (15 hónapos) csak a poharát veszem magamhoz gyorsan, a kicsinek (1 hónapos) nem kell semmi, etetés után indulunk. Előbb a nagyot öltöztetem, cipő, vékony kabát, sapi, be is ültetem a babakocsiba, aztán a picire gyorsan ráadom a sapit meg az overált, őt be sem kötöm méga kocsiba, úgyis fekszik. Mi kerted házban élünk, ha nem így lenne, akkor 2 kézben a 2 gyerek, a tesókocsit pedig lent tárolnám.
2019. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Úgy negyed óra.

Nagyobb két éves lesz áprilisban, motorozik, kicsi 3 hónapos. Babakocsi vázát és a kismotort lenn tartjuk a közös tárolóban, benn felöltözünk. Mostanában már a nagy egyedül akar, úgyhogy én öltöztetem a kicsit, a nagy meg "segít anyának" azzal, hogy felöltözik. A cipőzés idejére a kicsi a mózesben van, de még betakarni nem szoktam, így nem nyűgös. Aztán együtt le a tárolóba, mózest fel. Ott már hűvös van, úgyghogy lehet húzni az időt, minden indulás előtt megbeszéljük a nagyobbal, hogy hogyan szabad motorral jönnie . Az egész olyan negyed óra, ha jobb az idő, a nagyobb kap majd tépőzáras cipőt és remélem, rövidebb lesz.

2019. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kicsi 8 hónapos a nagy 23 hónapos. Nálunk nincs tároló lent hanem az emeleten van
2019. márc. 14. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:
A kicsit járókába raktam, a nagy az előszobában megállt, amíg levittem a babakocsivázat, 1 emelet. Igazából meg se moccant az ajtótól, utál egyedül lenni én meg siettem. Aztán a kicsit mózeskosárban vittem le, másik kezemmel a nagynak a kezét fogtam. Aztán mikor a kicsi kinőtte a mózest kézben fogtam. 21 hó nálunk a korkülönbség de főleg lefele fogtam még a kezét utána is a nagyobbnak. Hogy mennyi időbe telik? Felöltözéssel mindennel együtt tuti volt fél óra télen...
2019. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!