Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Tényleg nehezebben fogja...

Tényleg nehezebben fogja bírni az iskolát, ha délben hazahozom?

Figyelt kérdés

Már több anyuka is mondta hogy mennyire rossz hogy hazaviszem a lányom alvás előtt, mert nehezen fogja megszokni, hogy az iskola is egész napos.

Gondolom itt a napközire értik.

Kislányom 5 éves, elhagyta a délutáni alvást, kiegyensúlyozott, éjszakai alvásához hozzáadódik a délután kimaradt alvás, nyugodtan alszik.

Néha ottmaradt az oviban régebben, azzal nem volt gondja hogy egyszer egyszer ott kellett aludni.

Mivel oviban nincs lehetőség halk elfoglaltságra az alvásidőben és itthon dolgozom, így hazahozom őt délben. Most bogarat ültettek a fülembe.

Ti hogy látjátok?


2022. júl. 10. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a kettönek egymáshoz, a suliban sem kötelező a napközi
2022. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Napközit még nem tudom, kérdés mit fognak csinálni, milyen lesz a napközis tanár.

Annyit terveztem (mivel plusz egy évet ovis lesz), hogy utolsó évében délutánonként lesz neki egy rövidebb iskolaelőkészítő, logopédia vagy sport óra.

2022. júl. 10. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem pont annak nehezebb, aki ott alszik, hiszen iskolában nincs ilyen...
2022. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

A napközi nem feltétlenül csak gyerekmegőrzés. Lányom most volt elsős és heti 3x ebéd után is rendes óráik voltak. Etika pl. 7. órában, azaz 14-14.40-ig, úgyhogy nem lehetett őket korán elhozni.


Jó eséllyel a kislányod napjai is hosszabbak lesznek, mint oviban, de nem hinném, hogy segítene az rajta, ha már az oviban is benn kellene maradnia. Majd megszokja, amikor kell.

2022. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Ezzel csak azok a nők nyugtatják magukat akik megtehetnék hogy hazavigyék a gyerekek de lusták rá.
2022. júl. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én gyerekem sosem aludt ott. Csak szenvedés lett volna. Én ezt nem hagyhttam
2022. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!