Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen érzés volt, amikor az...

Milyen érzés volt, amikor az első gyereketek elkezdte az óvodát? (aki nem volt bölcsis előtte!)

Figyelt kérdés

Tehát olyanokhoz szólna a kérdésem, akik otthon voltak kb 3 éves korig a gyerekkel.

Milyen érzés volt, hogy hirtelen nem volt otthon minden nap?

Visszamentetek dolgozni vagy maradtatok még kisebb tesóval? Hogy teltek a napok egyel kevesebb gyerekkel?


2022. aug. 4. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Ez a csodálatos időszak ,hogy el megy oviba kb 2 hétig tart!aztán újra otthon betegen!

🤣

Hidd el nem lesz nagy különbség ha nem mész vissza dolgozni!😊

2022. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
3,5 évesen ment oviba, bölcsi nem volt előtte. Itthon voltam, mert 1,5 éves volt akkor a kistesó. 3 nap ovi után beteg lett, az első 3 hónapban kb. 4 hetet járt oviba, azt sem egyszerre ugye. A kistesó is elkapott mindent. Szóval ovi előtt volt 2 egészséges gyerekem (addig egyik sem volt beteg sosem), akikkel lehetett jönni-menni, viszonylag nyugis napirenddel, aztán lett két szinte mindig beteg, nyűgös, éjjel sokszor kelő zsémbesem, meg egy zombi anya... de túléltük az első évet, remélem a középső csoport kicsit könnyebb lesz.
2022. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 évesen ment oviba.Akkor még nem volt kötelező 3 évesen.Hogy milyen volt?Ő bent sírt én kint.A lakás üres..stb.Nekem borzasztó volt.Nagyon hiányzott.Most a kislányommal is át fogom ezt élni,januárban megy oviba...hát nem várom!😔
2022. aug. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!