Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ha a gyereketek...

Szülők! Ha a gyereketek megkérne hogy ne érjetek hozzá mert kényelmetlen érzés neki akkor megtennétek neki és figyelnétek rá?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 15:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
szerintem igen, kamasz?
2012. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok a gyerek,17 éves vagyok szóval még kamasz.De ez nem most pattant ki a fejemből,kisgyerekkorom óta zavar hanem csak most mondtam ki hangosan hogy ne jöjjenek már ilyen közel...És tényleg annyi érdekelne hogy ha ilyet mondanának nektek akkor megtennétek és hogy vajon miért akarnak folyton rákontrázni és miért nem hagynak békén ezzel.
2012. febr. 9. 15:47
 3/19 anonim ***** válasza:
28%

Mert valószínű, pszichésen van valami gond nálad, ezt azért kérhetted. Valószínüleg szexuálisan bántalmaztak, hisz akkor szokott ez lenni, de a normális anya-lánya kapcsolatot megtartanám(érintések)

Pszichológus, és sok sok szülői támogatás kell!

2012. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nyugodtan mondd meg, hogy ezt akarod, ha értelmesek a szüleid, akkor felfogják.


Mellékesen ennek semmi köze ahhoz, mait az utolsó irt, van olyan ember, aki egyszerüen nem szereti, ha hozzáér valaki.

2012. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

ezt most úgy érted hogy nem akarod hogy mondjuk megöleljenek?..

azért ez elég gáz..

neked nem hiányzik a közelség??

2012. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Már megmondtam nekik,szerintem megértették de mostanában közelebb jönnek mint eddig bármikor.pl.múltkor anyukám hozzá érintette az orrát az enyémhez!! hogy demonstrálja hogy mit csinált vele az egyik cica...


Utolsó:Igen,de azt sem szeretem ha közel leülnek mellém a kanapén mikor van még csomó hely.Mindig ott van ez a kellemetlen nyomás a mellkasomon.

2012. febr. 9. 16:20
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

nem mintha számítana de fiú, vagy lány vagy?


elég érdekes ez számomra, de megértem

vannak ilyen emberek akik nem szeretik a közelséget

az én párom egyenesen útálja az embereket :)

örülök hogy engem elvisel :)

2012. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2012. febr. 9. 16:35
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

és ha lesz pasid az sem érhet hozzád?

mert ha az se akkor jobb ha elmész apácának

ha meg ő hozzád érhet akkor meg csak kényeskedsz...

2012. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom,egyelőre nem tervezek semmilyen kapcsolatot,majd pár év múlva meglátom ha nem akkor meg majd elleszek macskás néniként,apáca biztos nem leszek mert nem hiszek.
2012. febr. 9. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!