Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hol veszitek, honnan rendelite...

Hol veszitek, honnan rendelitek az óvodás ágyneműt?

Figyelt kérdés

Nálunk csak ágyat biztosítanak és ágyneműt, lepedőt és huzatot nekünk kell bevinni.

A lepedő oké, 60x135, erre van több boltnak kínálata.

Viszont a takaró mérete elég szokatlan számomra: 100x150

Nem igazán találtam neten sehol, ahol ezt a méretet forgalmazzák (120x150 találtam egynek, igaz csillagászati áron)


Akinél hasonló a huzat mérete, segítene hol talált kedvező áron?

Köszi


2022. aug. 24. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én terhesen vettem egy ovis szettet, nem tudtam h az később fog kelleni 🤦‍♀️ az más méret volt mint kértek. De rákérdeztrm, hogy nagyon gáz e, és azt mondták nem, csak irányt mutatnak ilyenkor.


A másikat meskán varrattam, egyedi mintásan.

2022. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi

Opció a varratás, de sajnos nem fér bele az időbe, jövő héten már kell.

Most kaptuk meg a méreteket, korábban nem tudtam konkrétat. Igazából azt hittem majd besétálok egy lakberendezési boltba és a gyerekkel választunk egyet… na sajnos nem ilyen egyszerű (murphy)

2022. aug. 24. 14:50
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Konczollo.hu-n esetleg?
2022. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Helyi adok veszek gyerekruha facebook csoport, marketplace stb
2022. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor amúgy a varrónőknek van keszlet, biztos a te varosodban is vannak páran
2022. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félre írták a méretet. A helyedben biztosan rákérdeznék.
2022. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem írták el, ez a méret 🤷🏼‍♀️
2022. aug. 24. 15:22
 8/14 anonim ***** válasza:
10%
Nem értelek, ez a szabvány ovis ágyneműhuzat mérete, tele vannak vele a boltok, és hozzá egy kispárnahuzat. A babatakarók is ekkorák, ezekhez vettem huzatokat szülés előtt, és ezeket vittük utána tovább az oviba. Lepedő helyett pedig a fektetőt ajánlom, ha nálatok nincs kifejezetten más kérés, azt a bélelt, gumis sarkú holmit.
2022. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ja és minden csoportban más ágynemű van, szóval ovin belül is változnak a méretek.

Használtan nem szeretnék ágyneműt venni, erre nagyon kényes vagyok, inkább megvettem a drágát ès legközelebb varratok, már ha az olcsóbb :)

2022. aug. 24. 15:24
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy magát a takarót és a párnát is te viszed, nem csak a huzatot, akkor meg nem számít a méret. Nyilván nem Apa dunyháját kell odaadni, hanem egy babatakarót, és egy hozzá illő huzatot. Hozzá egy szabvány kispárna, huzattal. Amúgy őket ajánlom: [link]
2022. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!