Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 2 hét beszoktatás az óvodába....

2 hét beszoktatás az óvodába. Ez normális?

Figyelt kérdés
2022. szept. 2. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk nem volt egy nap se. 8ra kellett vinni a gyerekeket, pár perc elkoszones, és minden szülő távozott, ebéd után mehettünk értük első két nap.


Nem volt semmi probléma.


Ehhez képest nem is értem, miért húznak el két hétig egy ovis beszoktatast. A bölcsiben szokott annyi lenni.

2022. szept. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Még a bölcsiben is csak 1 hét volt nálunk, második héten már nem mentem be.

Oviban 3 nap volt még azzal a gyerekemmel is, aki nem volt bölcsis.

2022. szept. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nalunk 3 nap volt.
2022. szept. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Bölcsiben lesz annyi, ahová a fiam fog járni. Az óvodában csak négy nap volt, az is csak 2 órás alkalmakkal.
2022. szept. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3 nap...

Bölcsibe is csak 1 hét

2022. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk teljesen gyerekfüggő. Van gyerek, aki már első nap bent aludt, az enyém 2 hét után jutott el addig, hogy ott is ebédeljen. Nincs megszabva, hogy pl. 3 napig nem aludhat ott, utána meg kötelező.
2022. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk rövidebb volt. A gondozó egyenesen azt mondta, hogy max. 2 hét, mert különben sérül a gyerek. És nem vette ki a kezemből, hanem nekem kellett odaadni.

Ha te elhiszed, hogy jó helyre kerül, azt a gyerek is érzi, és hamarabb elfogadja az új helyzetet.

2022. szept. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csütörtökön ment először, akkor délelőtt 2 óra játék volt. Nem kapott se reggeliz se ebédet (reggeli után vittem, ebéd előtt elhoztam)


Hétfőn reggel vittem be, kapott reggelit, ebédet is kértem neki. A tervek szerint màr ott is fog aludni. Uzsonna után megyek érte.


Szándékosan csinálom így, nem szeretném sokáig húzni, partner ebben az óvoda is, szerintük is csak így fog beszokni rendesen nem akkor ha hol ebéd előtt hol alvás előbb hazajöhet


Én mondtam a fiamnak, okos óvodás nagyfiú vagy, azért van az ovi, hogy ott játssz és a kis barátaiddal lehess. Anya dolgozik, és ha végzett a munkával egyenesen megy érted.

Bevált, elfogadta :)

2022. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!