Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Tsmt felmérés, megéri?

Tsmt felmérés, megéri?

Figyelt kérdés
Van lehetőség az óvodában, ketten jönnek ki. 20 perc / gyerek. 3000 Ft.
2022. szept. 30. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ha nincs baj, akkor nem kell keresni.
2022. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vesztemi valód!bár nálunk 1 órás a felmérés!
2022. szept. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A tsmt nagyon jó dolog, ha, szükség van rá. 1 óra a felmérés, 20 perc alatt nem lehet szerintem felmérni. Amúgy sem értem minden ok nélkül mit mérnek fel? Ha pénzt akarnak keresni, úgyis rámondják majd, hogy tornáztatni kell. Én a helyedben ha gond van elvinném egy rendes felmérésre, igazolt tsmt terapeutához. Ha nincs gond akkor nem kell.
2022. szept. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Néhány szülő és az óvónő kérésére jönnek felmérni. Annyit írtak, hogy ez nem komplex felmérés. Az egyik mozgásterapezta és korai fejlesztő a másik hölgy Tsmt terapeuta. Az óvónő szerint kihagyhatatlan ajánlat.
2022. szept. 30. 10:10
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Az én kislányomnak van szüksége a tsmt tornára. A beszéde a tsmt segítségével indult be 3 éves kora után. Most is van beszédértési problémája, de nem járunk tsmt-re (nyáron csináltuk otthon, de sok változás nem lett tőle). Óvoda után nem tud, nem akar csoportos tsmt-re odautazni hetente kétszer. Maga a torna is unalmas, mert az ismétlések nagyon fontosak benne. Jó a tsmt, de sok idő a szülőnek, gyereknek is és drága. Ha nem kell valami miatt akkor ezt nyilván nem vállalja be a szülő. Otthoni feladatsort könnyebb megcsináltatni vele, de ovi után azt sem akarja. Hiába kevés pénz a 3 ezer a felmérésért, érdemes átgondolni, hogy mi a cél.
2022. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasznos lehet a TSMT torna, ha indokolt. Ha úgy érzed, vmiben el van maradva a gyermeked, érdemes élni a lehetőséggel. Viszont az a 20 nagyon kevés. Mi most voltunk, 2 órás vizsgálat volt. Persze veszteni való nincs.
2022. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, 20 perc akart lenni. 🙂
2022. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem árt ha megnézik
2022. szept. 30. 15:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
20p alatt fel tudja mérni, hogy a gyereknek van-e szüksége egy komplex felmérésre. Én nem sajnálnám rá, ez a 3000ft a mai világban egy vacsira nem elég, én kifizetném :)
2022. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kíváncsi leszek mit mondanak.
2022. okt. 1. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!