Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Olyan létezik hogy egy kiscsop...

Olyan létezik hogy egy kiscsoportos gyereket sehogy nem lehet megvigasztalni az oviban?

Figyelt kérdés
2022. okt. 4. 11:59
 1/6 anonim válasza:
80%
Alapvetően nem kellene lennie, ha mégis így van az valószínűleg azért van mert hiányzik az anyja, túlzottan ragaszkodik hozzá ami persze nem jó.
2022. okt. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A beszokáskor lehet ilyen, igen.
2022. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédnál 1,5 hónap után az óvoda javaslata volt, hogy próbálják egy évvel eltolni az ovi kezdést annyira nem kapcsolódott be az oviba, csak sírt. De ott volt kistestvér, ill akkor még csak terhesség.


Ha dolgozik a szülő akkor sajnos ki kell várni h megszokja

2022. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nalunk is most van egy kisfiu, all a plussevel es 9-12 ig ordit amig el nem viszik ebed utan. Mar agyverzes kerulgetett tole. Remelem nem fogjak igy otthagyni delutanra, mert akkor senki nem alszik. Elviselhetetlen volt. Beszoktatas alatt nekunk kulon elmeny volt ezt hallgatni.
2022. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Igen, ismerősöm gyereke. Addig ordított, amíg nem mentek érte. Kétszer váltottak óvódát, hátha az a gond, de alapból nem az volt. Anyuka sem bírta elengedni a gyereket. Aztán lassan azért beszokott. Most az iskolából vette ki anyuka, és átíratta egy másikba, mert szóltak neki, hogy autista gyanús a gyerek. Szóval nem csak a gyerekkel volt a gond.
2022. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Én magam is ilyen óvodás voltam. Volt, hogy meg is szöktem.

Az óvónénik szerencsére türelmesek voltak, kínjukban a délutáni alváskor mindig átvittek a saját szobájukba, hogy ne zavarjam a sírásommal a többieket. Ma már tudom, hogy introvertált személyiség vagyok, nem szeretem a nagy társaságot, rettegtem a sok gyerektől, pedig nem is bántottak.

2022. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!