Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Fiam szeptemberben kezdte az ovit. 2 csoport van. Az ő ovónője 30 körül van, a másik csoporté egy alkoholista, jövőre megy nyugdíjba. Egy 900fős kis faluban lakunk.


Pénteken megállított az öregebbik ovónő, hogs látta az udvarunkon, csináltam madarijesztő bábut. Nem e csinálnék 2dbot az ovinak. Mondtam de szívesen, csak szerezzen 2db hosszuujju inget hozzá.

Tegnap kb hozzámvágott egy szatyrot. Ingek. 3db rövidujju 🤦‍♀️

Jó, nem baj. Tegnap ugyis mentem be a városba, vettem 2db inget. Estig szenvedtem mire megcaináltam a 2 madárijesztőt (van egy 1 évesem is, így nehezített feladat volt).


Ma vittem be a bábukat. Az anyukák tök megdícsértek, az ovónő rájuk nézett, annyit mondott jó lesz és ott hagyott. Se egy köszönöm se egy semmi.

Szombaton lesz a szüreti felvonulás. Az ovi szervezi, ahogy az esti bált is. Arra kellett

Szokás, a falu legfrissebb házasai a bíró és a bíróné. Mi vagyunk a legfrissebb házasok. Ma hogy voltam délben a gyerekért, épp hallottam, ahogy egy másik párt kért fel az óvónő. A falu csókosait. 8 éve házasok...


És ezek után még kiírják az ovis csoportba, hogy a bálra a belépő 3000ft/fő (körülöttúnk mindenhol 1000ft volt). Ahol senki nem megy a családból (ahol van ovis gyerek) támogató jegyet KELL venni. Így kiírva. Támigato jegy 4000ft.


Mi tuti nem megyünk ki. De én ezek után 1 ftot nem vagyok hajlandó kifizetni az ovinak. (Lenne miből, de ezek után...)


Szerintetek is gáz, vagy csak én reagálom túl?


2022. okt. 4. 21:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jogos a felháborodás. Nem azt várja az ember, hogy hasra essenek előtte amiért csinált két díszt, de igen, egy köszönöm csodákat tud tenni.

Én amúgy vennék egy támogató jegyet, és költse gyógyszerre az, aki miatt ilyen koldulásra kényszerül egy óvoda. De nem lennék az, akiről aztán lehet pusmogni, hogy na a Pistike anyja ennyit sem tett meg. Ha többeknek van ezzel problémája, akkor viszont össze kell a állni szülőknek, és megmondani, hogy NEM vesztek ilyen jegyet. Ha kell valami, inkább beviszitek. Akkor nem fog eltűnni az a pénz.

2022. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!