Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi a vélényetek erről a...

Mi a vélényetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Múltkor beszaladtam az oviba valamiért és láttam ,hogy az óvónő ott üll zárás előtt az üres csoportban, egy olyan gyerekkel akinek az anyja otthon van a picivel . Megdöbbenve néztem ,hiszen már azok is haza viszik előbb a gyerekük akik dolgoznak .Az óvónő helyében én boszankodtam volna, mert már mindenki haza ment ,ő pedig egy olyan gyerekkel ül ott akinek az anyja otthon van a picivel.
2023. jan. 30. 14:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%
valaki nagyon irigy
2023. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%
Ritka 💩 provokatív kérdés
2023. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
21%
10# látszik mekkora teher neked szegény nagyobbik gyerek.
2023. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem teher,de egy újszülött ugyanúgy 1-2 óránként eszik ringatni kell stb. Jobban jár az ovival,minthogy csak félig figyeljek rá, mire a nagy besértodik amiért nem rá figyelek 100%-al miközben a kicsi hátáról mosom a kakit, amit nem tartott meg a pelenka. Plusz két etetés között jól jön az alvás ami nincs ha nagy hazáér. 7 évet meg nem várok 2 gyerek között.
2023. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%

13



Szerinted a kicsinek nem jàr legalább fele annyi anyai énidő, ami a nagynak eleve megvolt?


Nem azt írja a 10-es hogy ott lesz 9 h-t a gyerek minden nap..

Hanem nem fog azonnal ebéd után rohanni érte ( ami szerintem nem is normàlis.. hazaviszed, felpörög mind2 nem tudod elaltatni és megy a hiszti utána.


Nálunk ez történt.


Másrészt semmi nem hiányzik a gyereknek, hiszen az oviban alszik, nem sokkal ébredés utàn pedig elhozza az ember.

Itthon pedig pihenten lehet tartalmas időt eltölteni.



Kérdező


Amúgy szàmomra az a furcsa, hogy 1 gyerekkel vár..

Nàlunk 2 óvónő dèlutános.

Ébredés után összevont csoport van, szép időben ezt az időt az udvaron töltik, ott vàrjàk a szülőket.

2023. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék egy ilyen óvónőnek.

Nálunk 7-17 óráig van csoport, délután 5-től záros csoport van. Na ehhez képest 16:30-kor már viszik át a másik szobába a maradék 1-2 gyereket, mondván majd jönnek a szüleitek és hazavisznek. Nem maradnak velük annak ellenére sem, hogy elvileg ez a házirend.

Lehet, hogy nem egyből hazamegy, mert adminisztrál vagy épp pakol, de akkor se értem miért viszik idő előtt a közös zárós csoportba.

Reggel ugyenez, 7:30-kor még sehol sincs az óvónőnk, pedig 7-kor kellene nyitnia


Szóval örülj inkább, hogy ott volt és nem passzolta le.

Amúgy meg orvoshoz is mehettek vagy védőnőhöz. Tök mindegy, még te is léphetsz ebbe a cipőbe

2023. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 babyboom567 ***** válasza:
87%
"szegény óvónéni" a munkaidejében a munkáját kell csinálnia.Ejnye.Mik vannak.Micsoda világ.
2023. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
14%
Eszembe nem jutna otthagyni ebéd után a gyerekemet ha otthon vagyok a másikkal. Számomra ez nonszensz. Szegény kisgyerekek..
2023. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
86%
Simán ott hagyom ha van kisebb. Nem leszek mártír anya. Szegény gyereket ott hagyom délutánra egy tucat játékkal és a haverjaival fujj🤣
2023. jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
8%
Nem délutánra hagyod ott hanem reggeltől délutánig, indokolatlanul.
2023. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!