Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért ilyen laposak az ovis...

Miért ilyen laposak az ovis párnák?

Figyelt kérdés
Két helyről is rendeltem ovis ágynemű szettet, mindkettőben olyan lapos, hogy még az 1 évesemnek tettem be. Vagy csak az én fiam nem szereti
2023. febr. 7. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom mert alapból nem egészséges párnával aludni
2023. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára máshoz szoktattad. Az én ovisom nem használ párnát.
2023. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a standard. Ezek a legegészségesebb párnák (a legjobb a szakemberek szerint ha nem is használ párnát)

A lányom még most is párna nélkül alszik (7 éves)

Az ikreim viszont nem tudnak csak párnán. Még éjjel is perceken belül visszamásznak a párnára ha lefordulnak róla.

2023. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor az enyémek szeretik a párnát. Én is szerettem ovisként.
2023. febr. 7. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Laposak, én külön vettem inkább. Egy idő után a legtöbb gyerek megszereti a párnát. A lányom folyton az enyémet veszi el.
2023. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én személy szerint örülök neki,mert legalább nem kell cipelni a nagy párnát..


a fiam ilyen "párnás" neki vettem egy sima kisparnat a jyskben, kiszedtem a fél töltetet, hogy azért laposabb legyen mint egy sima kisparna, aztán azt visszük..

2023. febr. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tévedés h egészséges párna nélkül aludni. 1 éves kor alatt biztonsági okokból nem ajánlott. De gyogytornaszom azt mondta kifejezetten rossz a nyakcsigolyanak párna nélkül. Mindenkinek meg kell találni a jot
2023. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!