Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi van, ha valaki nem akarja,...

Mi van, ha valaki nem akarja, hogy a gyereke az óvodában egyen? Hanem otthon a családdal.

Figyelt kérdés

#óvoda #ebéd #közös ebéd #házi étel
2023. febr. 28. 04:43
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
84%

Elvárnád a gyerekedtől, hogy addig amíg oviban van éhezzen, és nézze végig ahogy a többi gyerek eszik? 🤔



Ugye ezt te sem gondolod komolyan?

2023. febr. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
83%
Mi okod lenne rá? Te valami dietetikus szakember vagy aki tudja, hogy ott micsoda egészségtelen dolgokkal tömik a kölköket?
2023. febr. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
89%
Hazaviszi ebéd előtt. Én sem voltam ebédes az oviban, anyukám mindig jött értem délben.
2023. febr. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
13%
Miért kellene hogy otthon egyen? Tedd be neki ételhordóba, amit meg akarsz vele etetni, és egye meg az oviban az otthoni ételt.
2023. febr. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
96%

Hazaviszed ebéd előtt. Nem agysebeszet.4,


Az oviba tilos élelmiszert bevinni

2023. febr. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, 4-es? Ilyet nem engednek 😃
2023. febr. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
13%
Én még ilyet nem hallottam komolyan. Olyat igen, hogy kardot ne vigyél magaddal, de hogy egy kis finom ételt.
2023. febr. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
94%

Magyarországon nem szabad élelmiszert bevinni se oviba, se bölcsibe.


Off Érdekes módon a suliban már nem foglalkoznak ezzel. Valaki tudja ennek az okát amugy?

2023. febr. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
90%
#8 a kicsik még nem értik az allergiát. Az én gyerekem visz be sütit, a te gyerekednek ad belőle, aki lisztérzékeny. Kész a baj. A suliban, már okosabbak egy kicsit. Azért sem vihetsz be pl. tortát, mert ha szalmonellás tojásból csinálod, kivégzed az ovit.
2023. febr. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ovi függő.

Öcsém (most 20éves) úgy járt oviba, hogy 9re, mire megreggeliztek a többiek (ő meg otthon), délre meg ment érte anya és evett otthon. Simán megengedték.


Most fiam ovis. Van a csoportjában egy kislány, aki kb mindenre is allergiás. Ő egy széken ülve nézi végig minden nap, ahogy a többiek esznek. Nem hordhatják úgy, mint anno öcsémet mert akkor nem lenne meg a napi 4 óra ovija, ami állítólag kötelező (ne kövezzetek meg, foggalmam sincs valóban kötelező-e. Anyukának ezt mondták, engem meg igazából hidegen hagy, csak elmesélem).

Szóval ez a kislány 8ra jár, végignézi ahogy reggeliznek. Utána csatlakozik játszani. Itt fél 12kor van ebéd, addig szegény ül és néz. Miután végzett, akkor viszi haza az apja.

2023. febr. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!