Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen nasit és mennyit...

Milyen nasit és mennyit visztek be az óvodába,ha a gyereknek születésnapja van?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 04:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Első alkalommal nasi tortát csináltam annyi dörmiből és szívószálas üdítőből ahány gyerek van.
2023. máj. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Tortát. Valami gyümölcsöset.
2023. máj. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk a születésnapokat az egész ovi megünnepli, így egy tortát. Ha csak egy ünnepelt van, akkor két tortát.
2023. máj. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Tavaly Dörmit vittem be és szívószálas italt minden gyereknek. Idén muffint sütöttem, annyit vittem, hogy az óvónőknek és a dajka néninek is jusson belőle. De a legtöbben tortát szoktak vinni. Én csak azért nem azt vittem, mert busszal járunk és macerás lett volna két gyerekkel és tortával fel-le szállni.
2023. máj. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekszám+óvónők db túró rudit vittem, ebből az óvónénik mindig építettek torta alakot, aranyosak voltak. Volt gluténérzékeny gyerek a csoportban, ez neki is tökéletes nasi volt.
2023. máj. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Covid előtt tortát, azóta mivel azt nem lehet így dörmiből és szívószálasból csinálok tortát
2023. máj. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
20 szeletes tortát meg egy üveg finom szörpöt.
2023. máj. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

3 hete volt a szülinapja, kiscsoportos.

Csokitortát vittünk be. A fiunk ezt szerette volna.

Bolti tortát, amin rajta vannak az összetevők, lehet vinni nálunk.

Egyébként volt aki dörmi+szívószálast vitt, volt aki annyi buborékfújót, ahány gyerek van. Volt kinder tejszeletből "torta"is.

De a többség rendes tortát visz.

2023. máj. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%

Nálunk tilos a torta, mert valaki megpróbálta kijátszani a szabályokat (csak cukrászdai torta lehetett, minden hivatalos papírral, allergének feltüntetésével)

Az én lányom még nem ünnepelt bent, de eddig ezek voltak.

Dörmi "torta", tortaszelet formájú dobozok megtöltve csokival, de volt, aki csak "szimplán" egy szatyor édességet adott be.

Nekem mondjuk fura volt, hogy gyümölcsöt eddig soha senki nem vitt ilyen alkalmakra (nálunk nincs gyümölcsnap, minden étkezéshez kapnak gyümölcsöt).

Barátnőmék a szomszéd városban pl csak gyümölcsöt vihetnek, ő azokból szokott alkotni.

2023. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Tortát és üdítőt. 19 gyerekre egy 10 szeletes tortát javasoltak és 2-3 liter üdítőt.
2023. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!