Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Most tényleg azért ne vigyek...

Most tényleg azért ne vigyek én édességet a saját gyerekem születésnapján az óvodába, mert egy anyuka hisztizik h az ő gyereke nem kaphat?

Figyelt kérdés
Van aki szerint nekem (meg persze majd mindenki másnak is) tekintettel kellene erre lenni. Kitalálta hogy vigyünk gyümölcsöt. Hát nem tudom. Felénk nem banánnal ünnepeljük a szülinapokat.
2022. aug. 27. 19:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Abszolut neked van igazad. Mondd meg az anyukának, hogy beszélje meg a saját gyerekével, hogy ő nem kaphat édességet. Majd a saját gyereke szülinapjára ő vigyen gyümölcsöt. Nekem is volt dolgom ilyen szülővel,ő magvakat akart mindenkivel vitetni szülinapra. Persze a többiek leszavazták.
2022. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én egy allergiás gyerek anyukája vagyok!

Én csak annyit kértem ha szülinap van szóljanak és gondoskodom a saját gyerekem nasijáról míg a többiek tortáznak!

A fiam és a csoport is elfogadta. Szuperűl működik így a helyzet!

2022. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk is volt egy ilyen anyuka az oviban, ha volt valami rendezvény, farsang, családi nap, akkor előtte kiselőadást tartott, hogy mit nem kéne vinnünk, mert az egészségtelen. Közben az ő gyereke az asztal alá bújva titokban zabálta a sütit. Na a leányzó most 16 évesen 80 kg.
2022. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

Az is kérdéses, hogy mi indokolja a kérést. Ha pl allergia vagy glutén, laktóz, akármi érzékenység, akkor lehet toleránsabbnak is lenni és nem azonnal kiakadni. Egy ovis gyerek nem feltétlen fogja még fel, hogy valamiből nem ehet és elég szár érzés lehet neki, ha nem kaphat belőle. Mondjuk ilyen esetben csak neki lehet készülni valami kis gyümölccsel, vagy az anyuka intézhetne a gyerekének olyat, amit ehet.


Ha még szimplán arról van szó, hogy szuperanyu szerint az édesség nem járja, akkor meg le kell szarni magasról. Egy ember nyavalyája miatt ne szívjon már mindenki, ha nem muszáj.

2022. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ha allergiáról lenne szó akkor nyilván megérteném. Akkor úgy készülnek h vagy olyat veszek vagy neki valamit külön. De ez csak hiszti. Mert náluk otthon nincs, egészségtelen, cukorsokk meg társai. Azt mondta h akkor ő nem hozza be a gyereket. 3 igazolás arra kicsit kevés lesz
2022. aug. 27. 19:46
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Ha nincs a gyereknek semmilyen eü. problémája, egy szelet sütitől nem szabad eltiltani. nem lehet egy szülő ennyire érzéketlen, amikor a gyereke közösségben van. A gyereknek esik rosszul, ha ő nem kap és még nem érti a miértjét.
2022. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Én nem is tudom, van e a csoportban allergiás stb gyerek, ezért mindig veszek egy gullón hozzáadott cukor és gluténmentes kekszet ha nasit viszek szülinap/névnapkor.

Nálunk eleve kapnak gyümit minden nap, megvan minden héten a gyümölcsfelelős szülő, furi lenne pluszban vinni gyümölcsöt szülinapra.

2022. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyen anyukák gyerekei lesznek evészavarosak. Mint ahogy írta is egy válaszadó a példát rá.

Nagyon sajnálom a gyereket. Egy dolog az egészséges étkezésre törekvés, de a teljes eltiltásnak semmi értelme nincs.

2022. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is allergiás mi baja van? Azért egy ovis csoportba jó pár gyerek van,ami kis vékony szelet jut a tortából hát az semmi.
2022. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél tortát, sütit vagy amit akarsz a kisgyereknem meg egy banánt. Ha sír az anyuka baja lesz. Oldja meg.
2022. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!