Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Aludjon az oviban, vagy sem?

Aludjon az oviban, vagy sem?

Figyelt kérdés

Lányom kiscsoportos, múlt évben járt már fél évet vegyes csoportba.

Én még itthon vagyok, a munkahelyem megszűnt és még nem találtam másikat. Jelenleg délben elhozom, mert úgyis otthon vagyok. Azonban az a baj, hogy mire hazaérünk, teljesen felpörög, nem lehet letenni aludni, és így délután 4-kor mélypontra kerül, onnantól kezdve hiszti az egész alvásig.

Múlt évben többször aludt ott az oviban, mindig sikerült neki aludni. Szerencsére az ovi partner mindenben, nem küldik haza a gyereket csak azért, mert otthon van az anyja.

Szerintem sokkal jobb lenne a lányomnak, ha ott aludna, és alvás után mennék érte. Csak azért hoztam el eddig, mert nagyon hiányzik.


Ti mit tennétek ebben az esetben?

Tehát:

- az ovi engedné, hogy ottaludjon

- az oviban alszik, itthon nem, így délutánra nagyon elfárad

- én viszont itthon vagyok, munkanélküli... (Persze itthon dolgozom mindent, most pl a melléképületet festem le a héten)


2023. szept. 29. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Hozd el ebed elott. A kajat is, elteszik ethordoba. Es akkor otthon nyugiban megkajaltok,azalatt nekem megnyugszik ,kis mese es utana megy aludni. Kaja utan nekem sem aludt mikor 13 fele kolbaszoltunk haza. De ha 11.30kor hoztam,otthon kaja, akkor le tudtam rakni.
2023. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
neki is sokkal jobb ha alszik, akkor bent aludjon
2023. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Ebben az esetben persze, aludjon bent. Ha nagycsoportos lenne és utálná az ovis alvást, akkor nem ezt mondanám.
2023. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Az enyem 2 eves koratol mar nem aludt delutan sehol, igy en elhoztam volna, mert ez a kommunista rendszeri alvas raeroszakolast a gyerekre nem viseltem volna el.

Ha a tied alszik, akkor inkabb hagyd bent.

2023. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Csak a te hiányérzeted miatt ne hozd haza. Ha ő jól verzió magát, szívesen van a társai közt, és az óvónő is támogat, akkor hadd maradjon. Te is tudsz képzésre jelentkezni vagy elkezdeni valamit, és könnyebb lesz túllépni ezen a szakaszon.
2023. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Énis bennt altatnám,ha elhozod ahogy tanacsolták kb tök felesleges bevinni arra a 3 órára.

Ìgy legalább megszokja a rendszert ha mész dolgozni

2023. szept. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Egyértelmű, hogy bent hagynám. Sokkal könnyebb, ha nem kell átszokni, amikor már mész dolgozni. Egyébként, mi az hogy hiányzik? Ha otthon aludna, ahogy szeretnéd, akkor pont olyan, mintha otthon se lenne. Vagy valójában te akarsz aludni, csak egyedül nem tudsz?🤔
2023. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem, hogy imád oviba járni, és már ő is mondta, hogy ott akar aludni.


7-es, ez nem igaz, nem ugyanolyan, mert így találkozom vele fél egykor, hazamegyünk, olvasok neki, összebújunk, és utána alszik. Vagyis, aludt még múlt évben, mostmár sajnos nem.

2023. szept. 29. 17:02
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

"imád oviba járni, és már ő is mondta, hogy ott akar aludni"


Akarata ellenére elhozod onnan csak azért, mert neked hiányzik? Rendkívül önző vagy!

2023. szept. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jó azért túlzásba sem kell esni 🤣

Csak kérdeztem tőle tegnap, hogy szeretne-e jövő héten ottaludni, és mondta, hogy igen. Előtte egyszer sem mondta és mindig örül, hogy elhozom.

2023. szept. 30. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!