Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Évvesztes fiam nagyon nem...

Évvesztes fiam nagyon nem érzi jól magát az új csoportban, hogyan segíthetnék ezen?

Figyelt kérdés
Szeptember végén született. Az egész csoportban tavaly mindössze 2 évvesztes gyerek volt, az egyik ő, a másik pedig nyáron elköltözött. Minden barátja elsős. A mostani nagycsoportba nagyon nem szeret járni, pedig az előző 3 évet imádta. Most új mindenki, újak az óvónénik, másik terembe is jár, ráadásul nagyon okos a korához képest, tavaly az őket felmérő pedagógus szerint iskolaérett volt már, de a kora miatt évvesztes. Nem játszanak vele, az egyik óvónő is mogorva típus, csúfolják is a magassága miatt, mert egy teljes fejjel magasabb a másik magas gyerekhez képest. Minden reggel hasfájásra panaszkodik, orvos szerint pszichés oka van. Faluban lakunk, ez az egy ovi van, testvére is az itteni suliba jár, nekem is itt van munkám, nem tudom elvinni másik oviba. Nagyon sajnálom szegényt, nem tudom mit csináljak. A másik óvónő próbál segíteni, de van még 19 másik gyerek is akikkel foglalkozni kell. Nagyon sok barátja volt az előző csoportban, velük összejárkálunk amikor tudunk, akkor felszabadultan játszik.
2023. okt. 10. 08:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
13%
Ők, ők, ők. Akkor oldják meg ők, nem? Hisz olyannyira szeretsz hárítani.
2023. okt. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Minek írogatsz még mindig? Ha kihagyom azt, hogy iskolaérett, csak simán évvesztes, akkor most miket okádnál ide? Ha nem lett volna iskolaérett sem érezné most jól magát az új csoportban. Köszönöm a felesleges válaszaid, mind hasztalan.
2023. okt. 11. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!