Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai Mikulás csomagot...

Óvodai Mikulás csomagot milyen értékben adtok a gyerekeknek? 1800 Ft-ot sokalltok?

Figyelt kérdés

nov. 26. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Egy normál mikulást 1000ftért vettem (jó minőségűt). Hozzá egy kis apróság és bumm 1800.
nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer egy évben nem sokallanám.
nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk a bölcsiben 2000ft. Se az 1800 se a 2000 nem elég semmire sem már. Úgyhogy nem sok
nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk 1300 szednek, keveslem is.
nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 3 éves piciknek lesz, így a gigamikulás marad itthonra😅, a mi kislányunk néha eszik csokit, de több anyuka nem szivesen ad (egyet értek attól velük) és SZMK szülőként nem akarok más nevelési elveivel szembemenni. 1800-ért apró csokimikulást, gyümölcspürét, aszalt gyümőlcsös rudat, Dörmit, mikrocsomagos gumicukrot, 2 szaloncukrot és 1 ropit vennénk. Bár a gumicukor és a szaloncukor másik anyai javaslat.😊 Remélem bele fog férni mindenkinek azért.
nov. 26. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nem tudom, mert a csoport pénzből veszik. De amúgy az 1800 Ft nem sok egyáltalán szerintem.
nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Csokit nem akarnak adni, de a szaloncukor, gumicukor, dormi az nem baj?

Haaat…:D

nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!