Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha két nő neveli a gyereket,...

Ha két nő neveli a gyereket, akkor azt az óvónő hogyan fogadja az óvodában?

Figyelt kérdés

A két nőnek a gyereke óvodás. Ha a gyereknek két "anyja" van, akkor azt hogyan fogadják az óvodában?


Ha megtudja a többi gyerek az óvodában, akkor lehet ez miatt piszkálják a gyereket?


Mennyivel másabb a gyereknek, ha két nővel lakik együtt? És ők nevelik fel. Nem egy férfivel meg egy nővel.



jan. 12. 20:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván óvónő személye válogatja, hogyan reagál rá.


De Magyarországon jogilag egy gyereknek nem lehet két anyja. Ettől még persze ugyanúgy kezelhetik mindkét nőt.


Ebben a korban a gyerekek nem igazán foglalkoznak ilyenekkel.


Az meg a két nőn múlik, hogy milyen a gyereknek. Szerinted minden család egyforma, ahol egy férfi és egy nő van?

jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Kötelessége normálisan kezelni a dolgot.

A gyerekek meg sosem maguktól kezdenék el szekálni a gyereket, hanem mert otthon azt hallják, hogy ezzel probléma van. Maguktól fel sem merülne, hogy ez csúfolásra ad okot.

jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Intelligens ember ezzel nem foglalkozik
jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

A húgomat a párja elhagyta, mikor terhes lett...

A szülenk nem éltek, hozzám költözött, és a gyerek 6 éves koráig együtt éltünk. Volt, hogy ő ment az oviba érte, volt, hogy én, programokra is felváltva vittük.

Nem ugyanaz a vezetéknevünk, szinte senki nem tudta, hogy testvérek vagyunk. Nem is hasonlítunk amúgy. Senki nem szólt semmit, (vagy legfeljebb a hátunk mögött), az óvónők sem, nem is kérdeztek semmit soha.

(mondjuk a gyerek biztos mondta, hogy anyukája testvére vagyok, de "hivatalosan" nem volt semmi bejelentve senkinek, többi gyereknek meg szülőnek pláne nem)

jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Anyukam oviban dolgozik, volt gyereke akinek az anyukaja not valasztott parjanak a valasa utan. (Ez kb 10 eve tortent, nem mai sztori) a gyerek nem volt jobb vagy rosszabb a tobbinel, nem tunt fel, hogy ket no neveli. Es igazabol se az ovonok se a dajkak nem puffogtak rajuk, sokszor ment anyuka helyett a masik no az oviba a gyerekert.
jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Egy dolog, hogy semmi köze hozzá - hogyha a mostohaanyámból indulok ki, akkor beszól meg a száját húzza (ő is óvónő, de nem értem, hogy lehet ott).
jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Én is arra gondoltam, mint a 4-es, hogy mégis kinek mi köze hozzá, hogy az a két nő most milyen rokoni kapcsolatban van egymással? Nekem van 2 olyan kolléganőm, akik testvérek, és felváltva mennek az egyik csaj gyerekeiért, mivel a húgának nincs saját gyereke aktívan részt vesz a gyerekek nevelésében.
jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

"Ha a gyereknek két "anyja" van, akkor azt hogyan fogadják az óvodában?"


Amikor valami kellemetlen feladat lesz, azt fogják mondani: "Csinálja meg, akinek két anyja van!"

És máris indulhat a lány csinálni.

jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

Nekem csak egy leszbikus pár ismerősöm van 2 gyerekkel, ott senkit nem érdekel, hogy 2 anya van.

De őket máshonnan ismerem, az oviban halvány gőzöm sincs, hogy melyik nő van férjnél vagy egyedülálló, nemhogy még esetleg leszbikus e? A gyerekek tuti, hogy nem erről beszélgetnek egymás között...

jan. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
88%
Ha a gyerek boldog és kiegyensúlyozott és ez látszik rajta akkor mit érdekel engem hogy ki neveli otthon. Az jobban bánt mikor hétfőn reggel besétál a gyerek halál sápadtan mert pénteken délután evett utoljára, mert az anyja csak potyogtat de enni adni már nem telik rá. Valós, megtörtént eset.
jan. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!